Мајски празници во Бугарија - Комплекс Рајска градина*****

Еднодневен пакет за двајца на база All Inclusive во комплекс Рајска Градина****, Свети ВласРајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар.
Само минута од центарот на Свети власт, ќе наидете во вистинска оаза, природно впишана во природниот пејзаж. Зградите се опколени од цветни градини, меѓу кои жуборат мали декоративни реки. Чувството за просторот го надополнуваат и седумте базени за пливање.
Трите ресторанот нудат храна, која ќе го задоволи сечиј вкус.
За своите гости комплексот располага со две мултифункционални тениски игралишта, затворен базен, фитнес клуб и СПА центар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4361 денар (70 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:
 • Ноќевање во студио 
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Празничен ручек на 01.05 и DJ забава на 29.04 од 20.00 дo 24.00ч.
 • Ѓурѓовденски ручек на 06.05 и DJ забава од 20.00 дo 24.00 часот.
 • Анимација
 • Бесплатно користење на сала за фитнес
 • Бесплатно користење на внетрешен базен и сауна
 • Бесплатно користење на маса за пинг понг
 • Бесплатно користење на тениски игралишта
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5656 денари (92 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца и вклучува:

 • Ноќевање во едноспален апартман
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Празничен ручек на 01.05 и DJ забава на 29.04 од 20.00 дo 24.00ч.
 • Ѓурѓовденски ручек на 06.05 и DJ забава од 20.00 дo 24.00 часот.
 • Анимација
 • Бесплатно користење на сала за фитнес
 • Бесплатно користење на внетрешен базен и сауна
 • Бесплатно користење на маса за пинг понг
 • Бесплатно користење на тениски игралишта
 • Паркинг

Исхрана во ресторан / појадок 07.30-10.00, ручек 12.00-14.00, вечера 18.00-20.00 часот /

• Бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци во ресторанот по време на јадењето и во лоби барот од 10.00-21.00.
• Кафе во лоби барот -15.00-17.00
•Празничен ручек на 01.05 и DJ забава на 29.04 од 20.00 дo 24.00ч.

•Ѓурѓовденски ручек на 06.05 и DJ забава од 20.00 дo 24.00 часот.

 

Хотел "Рајска градина" се состои од 48 луксузни двокреветни соби, 6 пространи апартмани и претседателски апартман, индивидуаллно опремени и мебелирани со елеганција и стил.
690-те апартмани (студиа, апартмани со една, две и три спални) во "Рајска градина" располагаат со клима уреди - по еден за секоја просторија и располагаат со комплетно опремени кујни. Секој апартман е посебно опремен и декориран.

Сите апартмани и повеќето соби нудат единствена морска панорама и поглед кон прекрасниот парк.

Дизајнот на собите е модерен, комбинирајќи камен, дрво и елегантен текстил. Сите тие имаат катче за одмор со софа, балкон, 32 инчен телевизор со кабелска телевизија, брз интернет, работна маса, голем гардеробер, модерна бања со туш и када со хидромасажа. Големината на стандардната соба е околу 25 кв.м.

Сместувањето во собите и апартманите вклучува појадок во ресторанот "Парадизо" и слободна употреба на внатрешниот и надворешните базени, лежалки околу базените и користење на  затворен обезбедуван паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Доплати кон еднодневниот пакет:
 • Дете 0- 2 год. сместено со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Дете 0- 12 год. сместено со двајца возрасни плаќа 12 €.
 • Трет возрасен доплаќа 30 €.
 • Валидност на ваучер: од 28 април до 01 мај и од 05 до 08 мај 2017 година.
 • Неопходна е претходна резервација пред купување на ваучер на: +359 554 54 000.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Рајска градина*****

Свети Влас, Р. Бугарија       
Тел: ******

E-mail: [email protected]
Website:
www.gardenofeden.bg

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Рајска Градина"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.04.2017 до 08.05.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.