На Црно море во Сончев брег - Резиденција Бумеранг

Пакети за 2,3,4,5 или 6 ноќевања за двајца со појадок и вечера во апартман во Резиденција БумерангРезиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег. Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен и комфоренодмор со семејството или пак во пријатно пријателско друштво.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7552 денари (122 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

 • Две ноќевање во апартман 
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Два базени, со детски сектор, чадори и лежалки, 
 • Пинг понг
 • Мини игралиште за фудбал
 • Интернет во заедничките денови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11344 денари (184 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

 • Три ноќевање во апартман
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Два базени, со детски сектор, чадори и лежалки,
 • Пинг понг
 • Мини игралиште за фудбал
 • Интернет во заедничките денови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 15073 денари (244 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

 • Четири ноќевање во апартман
 • Четири појадоци
 • Четири вечери
 • Два базени, со детски сектор, чадори и лежалки,
 • Пинг понг
 • Мини игралиште за фудбал
 • Интернет во заедничките денови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 18802 денари (305 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

 • Пет ноќевање во апартман
 • Пет појадоци
 • Пет вечери
 • Два базени, со детски сектор, чадори и лежалки,
 • Пинг понг
 • Мини игралиште за фудбал
 • Интернет во заедничките денови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ШЕСТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 22373 денари (363 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:

 • Шест ноќевање во апартман
 • Шест појадоци
 • Шест вечери
 • Два базени, со детски сектор, чадори и лежалки,
 • Пинг понг
 • Мини игралиште за фудбал
 • Интернет во заедничките денови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплексот располага со два надворешни базени, со детска секција на едниот од нив, вкупната должина на кои е 68 м .; двор со широки тревници, скара; игралиште каде најмладите гости можат непречено да играат во текот на целиот ден; обезбеден паркинг и деноноќно осигурување на целиот комплекс.

Апартманите се модерно опремени и имаат самостојна спална, дневна соба со трпезарија и софа на растегнување, целосно нова опремена кујна, тераса со надворешен мебел, бања со туш кабина, клима, кабловска HD TV. Можноста за сместување во апартманите е до максимум четири луѓе.

Карактеристики во апартманите: спална, дневна соба со софа на растегнување, трпезарија, комплетно опремена кујна - рингла, микробранова, електричен бокал за вода, фрижидер, машина за перење во некои од апартманите, клима уред со индивидуален контрола, кабловска, сателитска телевизија, бања со туш кабина, балкон, интернет.
Комплексот се наоѓа во елитниот Регион запад во Сончев Брег, од страна на одморалиштето Св. Влас, на само 300 метри од плажите на Црно море и крајбрежната улица.
Во рамките на 200 метри од зградата има продавници за намирници, а на 50 метри има ресторан, центарот на одморалиштето е на 1,8 километри. Аквапаркот и Трговскиот центар Ројал Бич се на 10 минути пешачење од комплексот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • За деца од 6 до 11.99 год. се доплаќа 15 € на ден.
 • За трет возрасен се доплаќа 50% од цената на избраниот пакет.
 • Валидност на ваучер: од 15 август до 03 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 876 67 61 95
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 876 67 61 95
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Резиденција Бумеранг

к.к Сончев брег
Тел: +359 
******
е-mail: [email protected]
Facebook: Boomerang-Residence

ВИП Понудата за лето 2017 е обезбедена од Резиденција  Бумеранг, Сончев брег

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.08.2018 до 03.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.