Летување во Сончев брег - Апартмански комплекс "МИДА"

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Апартмански Комплекс Мида 5, Сончев брегАпартмански комплекс "Мида 5" е одличен избор за вашето летување на Црно море. Тој се наоѓа во туристички комплекс Сончев Брег – најпознатото одморалиште на бугарското крајбрежје на Црното Море, на тивко место, но истовремено во срцето на одморалиштето. Комплекс "Мида 5" е лоциран на 300 метри од плажите во близина на Action Aquapark Сончев Брег. За нашите гости нудиме комфорни и луксузни соби и апартмани за комплетен одмор и релаксација.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 806 денари (13 €)
Важи за сместување од 05 до 30 септември
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба или студио
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
Важи за сместување од 25 август до 04 септември
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба или студио
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1643 денари (26 €)
Важи за сместување од 18 јули до 24 август
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба или студио
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг

Собите се опремени со мебел од масивно дрво, како во стандардните соби има два кревети, стол, минибар, шкаф, портманто, огледало, голем гардеробер и голем телевизор. Бањата е со када и има сè што е потребно за вашето спокојство.
Сите соби имаат широки тераси со мебел од ратан, каде можете да релаксирате.

Услови на понудата

 •  ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни за минимум три ноќевања.
 • Прво дете до 11.99 години се сместува бесплатно.
 • Второ дете плаќа 50% од цената на избраниот пакет.
 • Трет возрасен плаќа 70% од цената на избраниот пакет.
 • Максимално сместување  во двокреветна соба: 2 + 1.
 • Максимално сместување во студио: 2 + 2.
 • Валидност на ваучер: од 18 јули до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација, пред купување на телефон: +359 889/ 99 95 12.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс "МИДА"

к.к. Сончев брег, Р, Бугарија
e-mail: 
[email protected][email protected]
Телефон: +359 ******

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Апартмански комплекс "МИДА 5" Сончев брег
 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 17.07.2017 до 30.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.