Јуни на Црно море во Сончев брег - Хотел Делфин***

Четиридневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Делфин***, Сончев брегХотел "Делфин" cе наоѓа на првата линија на брегот на Црно море во јужниот дел на одморалиштето Сончев Брег. Хотелот е реконструиран и реновиран, категоризиран е со три ѕвездички, сите соби се со прекрасен поглед кон морето, песочните дини и базенот на хотелот. Комплексот се наоѓа на само 100 метри од популарниот Cacao Beach.

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2654 денари (43 €)
Важи од 02 до 13 јуни
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири појадоци
 • Надворешен базен
 • Лежалки и чадор
 • Фитнес
 • Туристичка такса
 • Wi-Fi во собите и фоајето

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4045 денари (65 €)
Важи од 14 до 25 јуни
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба
 • Четири појадоци
 • Надворешен базен
 • Лежалки и чадор
 • Фитнес
 • Туристичка такса
 • Wi-Fi во собите и фоајето

Хотел Делфин, Сончев Брег има сместувачката база од 156 места.
Хотелскиот комплекс располага со ресторан, лоби бар, скара, бар-базен, продавница, детско катче, сауна, сала за фитнес, персонални сефови и интернет во фоајето.
Собите се опремени со клима уред, мини бар, кабловска телевизија и телефон и Wi-Fi.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Двокреветна соба / 2 редовни кревети + 1 дополнителен кревет / - услови за сместување и попусти:
 • Дете до 11.99 година сместено на дополнително легло со 2-ца возрасни се сместува бесплатно.
 • Еден возрасен, сместен со две деца до 11.99 год. во двокреветна соба – се нарачуваат 2 ваучери.
 • Еден возрасен, сместен сам во двокреветна соба - купува ваучер + доплата од 50% на рецепција.
 • Максимално сместување во двокреветна соба е двајца возрасни со едно дете до 12 год.
 • Сите  доплати се плаќаат на рецепција.
 • Услови за сместување во трокреветна соба и попусти:
 • Сместување во трокреветна соба за 3-ца возрасни = 2 ваучери / трет возрасен доплаќа 70% од цената на 1 ваучер – на рецепција ./
 • Валидност на ваучер: од 02 до 25 јуни 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/12 14 47
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Делфин***

Хотел Делфин
Сoнчев брeг
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.hoteldelfinbg.com


ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Хотел Делфин***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2017 до 25.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.