Јуни во Сончев брег на база All inclusive - Хотел „Риагор” Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Риагор, Сончев брегХотел "Риагор" е лоциран во елитната северна зона на одморалиштето Сончев брег, комбинирајќи ги близината на морето со најубавите планински падини на Стара Планина. Изграден е во 2011 година во нов, модерен и современ стил.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)

Важи од 03 до 09 јуни
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Туристичка такса
 • ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1612 денари (26 €)

Важи од 09 до 26 јуни
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Туристичка такса
 • ДДВ

На само 300 метри од плашите на Црното море, на 350 метри Од Аква паркот и на 500 метри од центарот на одморалиштето - хотелот располага со 3 апартмани, три студиа и 68 двокреветни соби, лоби бар, ресторан, базен, паркинг. Во хотелот има бесплатен интернет. Собите се пространи со големи тераси, LCD телевизори, минибар, сеф, современа опремена бања со голема туш кабина, фен и др.
Реонот на хотелот е исклучително тивок, спокоен и нуди можност за комплетен одмор на Црно море.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5.99 година - бесплатно.
 • Деца од 6 до 11.99 година плаќаат 8 € на ден.
 • Лица 12 години плаќаат 13 € на ден.
 • Сместувањето во хотелот е од 14: 00 часот, а ослободувањето на собите е до 12: 00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 26 јуни 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 889 66 50 66, +359 888/45 11 76.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 889 66 50 66, +359 888/45 11 76.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел „Риагор” Сончев брег

к.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Тел: +359 
******
E-mail: r[email protected]
Facebook: 
RiagorHotelSunnyBeach
Website: www.riagor.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Хотел „Риагор” Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.06.2017 до 26.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All inclusive

Појадок: 8:00ч. – 10:00ч.
Вклучува :
- чај – 7 вида; млеко – пресно и кисело; сокови – неколку вида; кафе, какао;
- јајца на очи, кајгана, пржени лепчиња, виршли, сланина, макарони, сендвичи, шунка, салама, путер, мед, џем, кифли, баница, плодови, краставици, домати, сирење, кашкавал, и тн.

Ручек: 12:00ч. – 14:00ч.

- Готвени јадења од свинско, телешко и овчо месо, риба и рибни деликатеси, пржоли, плескавици и ќебапи, мусака, грав, леќа, зеленчуци, салати, плодови, вегетаријански јадења , супи и др.
- Бугарски алкохол; Вино - бело и црвено, ракија, џин, водка, пиво.
- Сокови – неколку вида, чај, кафе, минерална вода, кока кола, фанта, газирана вода;

Вечера: 18:30ч. – 21:00ч.

- Скара, готвени јадења по менито од ручек;
- Вино, ракија, водка, џин.

По програмата All inclusive се предлага уште :

На надворешниот бар пред базенот:

- 11:00ч. – 12:00ч. – пица и баница.
- 16:00ч. -  17:00ч. – кекс и слатки.

10:00ч. – 22:00ч. - бесплатно
Бугарски алкохол; Вино - бело и црвено, ракија, џин, водка, пиво.
Сокови – неколку вида, чај, кафе, минерална вода, кока кола, фанта, газирана вода;