Одмор во Сончев брег - Хотел РЕГАТА ПАЛАС**** , Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брегХотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето "Сончев брег" и на 200 метри од популарната дискотека "Какао Бич".

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 2402 денари (38 €)- 50% = 1201 денар (19 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Користење на надворешен базен, чадор и лежалки
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Хотелот располага со 39 двокреветни соби, 2 трокреветни соби, 3 студиа и 4 апартмани и практичност на специјално одбрани мебел, висококвалитетнa постелнина од Египетски памук и високото ниво на услуга. Сите простории се целосно обновени, располагаат со LCD телевизори, безжичен интернет, директна телефонска линија, мини бар, клима уред и тераса, од кои половината се со прекрасен поглед кон морето, самостојна бања со фен, телефон и паник копче.
Хотелот располага со: лифт, просторија за багаж, менувачница, персонален сеф, инфра-ред сауна, фитнес, добро опремена конференциска сала со капацитет до 35 места, фризерски салон, предлага автомобили за изнајмување, хемиско чистење, билијард, продавница, лекар, рум-сервис.

Хотелот има сопствен ресторан со градина, кој нуди бугарска и европска кујна. Има прекрасен базен со детска секција на располагање на гостите.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Едно дете до 12 години се сместува бесплатно на дополнително легло со двајца возрасни.
 • Второ дете до 12 години се сместува на дополнително легло и плаќа 50% од цената на редовно легло.
 • Лица над 12 години или трет возрасен плаќа 70% од цената на редовно легло и се сместува на дополнително легло.
 • Лица над 12 години или трети возрасен сместени на редовно легло купуваат цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 26 август до 07 септември 2017 година.
 • Пред купување на ваучери, е ЗАДОЛЖИТЕЛНО да се информирате за можните слободни места на телефон: +359 554 23 161.
 • По купување на ваучер е потребно да направите резервација на телефон: +359 554 23 161.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел РЕГАТА ПАЛАС**** , Сончев брег

х-л "Регата Палас",
гр. Несебaр, Р. Бугарија
к.к. Сoнчев Брeг,
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
Email: 
[email protected]
E-mail: [email protected]

Website: www.hotelregattapalace.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел РЕГАТА ПАЛАС****

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 25.08.2017 до 07.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.