Јули и август во Сончев брег - Persani Hotel, Сончев брег

Еднодневен пакет за јули и август во Persani Hotel, Сончев брегPersani Hotel се наоѓа во Сончев Брег, на 900 метри од плажа Cacao beach и на 5 минути со автомобил од аквапарк Action. Во хотелот има ресторан и бар. Гостите користат бесплатен Wi-Fi и бесплатнo паркинг место.
Сите простории располагаат со клима уред и рамен телевизор со сателитски канали, балкон и фрижидер. Бањите се со туш.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 916 денари (15 €)
Вип ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Паркинг
 • Интернет wi-fi

Најубавата плажа во Сончев Брег - " Cacao beach " се наоѓа во непосредна близина. Плажите на одморалиштето се покриен со фин златен песок. Морето е плитко, што е многу добро за децата и најмалите. Морскиот ветрец ги прави деновите пријатни, а ноќите свежи и.

Во близина на комплексот има автобуска станица. Во прилог, за комфор и забава на располагање во близина ќе најдете бар,, кафетерија, ресторан, спа центар, фризерски салон и продавница за намирници.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Дете до 6г. се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 год. возраст доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на понудата: 06 јуни до 01 септември 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 882/21 49 20; +359 889/22 00 49 (од понеделник до петок од 09 до 18 ч., Сабота од 10 до 14ч.) Или на e-mail: [email protected]
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон:+359 882/21 49 20; +359 889/22 00 49 (од понеделник до петок од 09 до 18 ч., Сабота од 10 до 14 ч.) Или на e-mail: [email protected]
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Persani Hotel, Сончев брег

Сончев брег
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.persanihotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Persani Hotel, Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.07.2017 до 01.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.