Летување во Сончев брег - Хотел Дева

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брегХотел Дева се наоѓа во тивок и спокоен дел на Сончев Брег, недалеку од плажите на Црно море и центарот на комплексот и на своите гости ги предлага сите услови за комплетен одмор.
На располагање на гостите се широк убав двор со базен за возрасни и деца, бар покрај базенот, туш на базенот, ресторан, рецепција, лифт, можност за изнајмување на сеф на рецепција.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1011 денари (16 €)
(Важи за периодот: 06 до 20 септември)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1390 денари (22 €)
(Важи за периодот: 26 август до 05 септември
)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1770 денари (29 €)
(Важи за периодот: 25 јули до 25 август
)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Туристичка такса и осигурување

Хотелот располага со 30 широки и практични двокреветни соби со можност за дополнителен  кревет и 5 апартмани. Во собите има телефон, мини бар, телевизор, клима уред, интернет пристап, бања со туш кабина, тераса. Апартманите се пет,во 4 од нив можат да се сместат до 6 луѓе, а во петиот до 4 лица. Во секој апартман има спална, дневна соба со 2 одделни кревети кои можат по желба на гостите да се соберат и 2 фотелји на растегнување. Апартманите се исто така опремени со телефон, мини бар, телевизор, клима уред, телефон, интернет пристап, бања со туш кабина, тераса.

Услови на понудата

 •  ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на избраниот пакет.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот за периодот на сместување, пред купување на ваучер на телефон: +359 895/71 23 40.
 • Валидност на ваучер: 25 јули до 20 септември 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Дева

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
E-mail: 
[email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Хотел Дева***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.07.2017 до 20.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Појадок: 08: 00ч - 10: 00ч
Ручек: 12: 00ч - 14: 00ч
Вечера: 19: 00ч - 21: 00ч
Наливно пиво, наливновино и бугарски алкохол, сокови и безалкохолни пијалоци- 10: 00ч - 22: 00ч
Ужина: банички и сладолед - 16: 00ч - 16: 30ч
Исхраната започнува со вечера во денот на сместување, а завршува со ручек на денот на заминување.