All inclusive во Сончев брег - Хотел Black sea

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брегХотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег, во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова место не е избрано случајно! Предностите на комплексот,во  кои сами ќе се убедите се идеална комбинација од благопријатна клима, свеж воздух, спокојство и одлична опремена база за одмор и рекреација. Вашиот незаборавен одмор со нас е апсолутно загарантиран!

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1327 денари (21 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи за периодот од 01 до 30 јуни и од 01 до 15 септември)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базенот (до искористување на количините)
 • Фитнес
 • Спортско игралиште
 • Интернет во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1643 денари (26 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи за периодот од 01 јули до 31 август)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базенот (до искористување на количините)
 • Фитнес
 • Спортско игралиште
 • Интернет во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс "Black Sea" се состои од две основни згради: Хотел "Black Sea" и станбен дел (апартмани), кои се обединети преку цилиндричен стаклен обем. На територијата на комплексот има два базени (детски и за возрасни), ресторан, бар, фитнес сала, сауна, 24-часовнно обезбедување и целогодишно одржување на објектот обезбедуваат чувство на сигурност, комфор и домашна атмосфера.
Источниот дел на комплекс "Black Sea", вклучувајќи приземје, четири хотелски и еден терасовиден кат, располага со 29 двокреветни соби, 4 студиа и 2 апартмани. Сите соби се опремени со: клима уред, телевизор, фрижидер, телефон.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 1,99 година се сместува бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 2 до 12 години – се плаќа 10 €.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 15 септември 2017 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на следниве телефони: +359 877/110 119; +359 876/521 256
 • По купување на ваучер е потребно да ја потврдите Вашата резервација на телефон: +359 877/110 119; +359 876/521 256.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Black sea

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******

Email: 
[email protected]
Website:www.blackseacomplex.com

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Black Sea, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2017 до 15.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All inclusive програма:

 • Појадок од 8 – 10 h.
 • Ручек од 12 – 14 h.
 • Вечера од 18– 20h.
 • Алкохолни /бугарски/ и безалкохолни пијалоци, вино, наливно пиво од 10 –22h.
 • Слатки од 15 – 17 h.
 • Во цената се вклучени: интернет – во заедничките делови на хотелот , место околу хотелот за паркирање , спортско игралиште, фитнес, лежалки, чадор, пегла, бебешко креветче.
 • Се доплаќа за: сеф – 2 € дневно; билјард – 1 €; маса за фудбал – 0.50 €; сауна – 3 €.