Одмор во Сончев брег - Апартмани за гости Салена***, Сончев брег

Еднодневен пакет за две, четири или шест лица во Апартмани за гости Салена*** , Сончев брегАпартмани за гости Салена *** се наоѓа во Сончев Брег на 10 минути пешачење од плажите на Црно море и на 700 метри од аквапарк Action. Апартмани за гости Салена, Сончев Брег, ќе ви предложат удобства на хотел и домашен комфор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање за двајца во студио
 • Интернет wi-fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Ноќевање за четворица во двособен апартман
 • Интернет wi-fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за шест лица и вклучува:

 • Ноќевање за шестмина во трособен апартман
 • Интернет wi-fi

Апартмани за гости Салена *** се наоѓаат на 10 минути пешачење од морето и на 700 м. од аквапарк Action. Сите апартмани се климатизирани и опремени според сите барања на современиот турист, располагаат со телевизор со кабловска телевизија, фрижидер, шпорет, микробранова, бокал за шварц кафе, садови и прибор. За максимална удобност на нашите гости обезбедуваме бесплатен Wi-Fi интернет.
Студијата се состојат од катче со спална и опремена кујна. Двособните апартмани располагаат со спална соба, посебна дневна соба, опремена со кујна, канапе, трпезна маса. Трособните Апартманите располагаат со 2 спални, посебна дневна соба, опремена со кујна, канапе, трпезна маса.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 07 до 30 јуни и од 01 до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 894/52 03 20.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмани за гости Салена***, Сончев брег

Сoнчев брeг, Р. Бугарија
Чајка 53
Тел: ******
e-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмани за гости Салена***, Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.06.2017 до 30.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.