Одмор на Црно море во Бугарија - Комплекс Рајска градина*****

Еднодневен пакет во студио, едноспален или двоспален апартман во комплекс Рајска Градина****, Свети ВласРајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар.
Само минута од центарот на Свети власт, ќе наидете во вистинска оаза, природно впишана во природниот пејзаж. Зградите се опколени од цветни градини, меѓу кои жуборат мали декоративни реки. Чувството за просторот го надополнуваат и седумте базени за пливање.
Трите ресторанот нудат храна, која ќе го задоволи сечиј вкус.
За своите гости комплексот располага со две мултифункционални тениски игралишта, затворен базен, фитнес клуб и СПА центар.
 
ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1991 денар (32 €)
ВИП Ваучерот е за двајца возрасни + едно дете до 12 години и вклучува:
 • Ноќевање во студио
 • Бесплатно користење на внaтрешен базен и сите надворешни базени
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2370 денари (38 €)
ВИП Ваучерот е за двајца возрасни + две деца до 12 години или тројца возрасни и вклучува:
 • Ноќевање во едноспален апартман
 • Бесплатно користење на внaтрешен базен и сите надворешни базени
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2844 денари (46 €)
ВИП Ваучерот е за четворица возрасни + две деца до 12 години или пет возрасни и вклучува:
 • Ноќевање во двоспален апартман
 • Бесплатно користење на внaтрешен базен и сите надворешни базени
 • Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса
Појадок – 4 €
Појадок и вечера – 11 €
Појадок, ручек и вечера – 16 €
Деца од 2-12 год. попуст од - 50% за исхрана

Хотел "Рајска градина" се состои од 48 луксузни двокреветни соби, 6 пространи апартмани и претседателски апартман, индивидуаллно опремени и мебелирани со елеганција и стил.
690-те апартмани (студиа, апартмани со една, две и три спални) во "Рајска градина" располагаат со клима уреди - по еден за секоја просторија и располагаат со комплетно опремени кујни. Секој апартман е посебно опремен и декориран.

Сите апартмани и повеќето соби нудат единствена морска панорама и поглед кон прекрасниот парк.

Дизајнот на собите е модерен, комбинирајќи камен, дрво и елегантен текстил. Сите тие имаат катче за одмор со софа, балкон, 32 инчен телевизор со кабелска телевизија, брз интернет, работна маса, голем гардеробер, модерна бања со туш и када со хидромасажа. Големината на стандардната соба е околу 25 кв.м.

Сместувањето во собите и апартманите вклучува појадок во ресторанот "Парадизо" и слободна употреба на внатрешниот и надворешните базени, лежалки околу базените и користење на  затворен обезбедуван паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 •  
 • Валидност на ваучер: од 28 април до 31 мај 2017 година.
 • Неопходна е претходна резервација пред купување на ваучер на: +359 554 54 000.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Рајска градина*****

Свети Влас, Р. Бугарија       
Тел: ******

E-mail: [email protected]
Website:
www.gardenofeden.bg

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Рајска Градина"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.04.2017 до 31.05.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.