Летување во Сончев брег - Апартмански комплекс "МИДА"

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Апартмански Комплекс Мида 5, Сончев брегАпартмански комплекс "Мида 5" е одличен избор за вашето летување на Црно море. Тој се наоѓа во туристички комплекс Сончев Брег – најпознатото одморалиште на бугарското крајбрежје на Црното Море, на тивко место, но истовремено во срцето на одморалиштето. Комплекс "Мида 5" е лоциран на 300 метри од плажите во близина на Action Aquapark Сончев Брег. За нашите гости нудиме комфорни и луксузни соби и апартмани за комплетен одмор и релаксација.

​ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)

Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • ​Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05  септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1422 денари (23 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 09 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг

Собите се опремени со мебел од масивно дрво, како во стандардните соби има два кревети, стол, минибар, шкаф, портманто, огледало, голем гардеробер и голем телевизор. Бањата е со када и има сè што е потребно за вашето спокојство.
Сите соби имаат широки тераси со мебел од ратан, каде можете да релаксирате.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 75% од цената на пакетот на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 03 октомври 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/ 70 98 89
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс "МИДА"

к.к. Сончев брег, Р, Бугарија
e-mail: 
[email protected]
Телефон: +359 ******

Website: www.midahotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Апартмански комплекс "МИДА " Сончев брег
 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2021 до 03.10.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.