Аll inclusive во Сончев брег - Хотел Бохеми

Пакети на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брегХотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег, 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен Wi-Fi е предвидено во сите области.

1. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1849 денари (30 €
(важи за сместување од 20 мај до 30 јуни и од 08 до 30 септември)

2. ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 9101 денар (147 €)
(важи за сместување од 20 мај до 30 јуни и од 08 до 30 септември)

3. СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 12514 денари (203 €)
(важи за сместување од 20 мај до 30 јуни и од 08 до 30 септември)

4. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2275 денари (37 €
(важи за сместување од 
23 август до 7 септември)

5. ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 11234 денари (182 €)
(важи за сместување 
23 август до 7 септември)

6. СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 15450 енари (251 €)
(важи за сместување од 
23 август до 7 септември)

7. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2702 денари (44 €
(важи за сместување од 
01 јули до 22 август)

8. ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 13367 денари (217 €)
(важи за сместување од 01 јули до 22 август)

9. СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 18846 енари (300 €)
(важи за сместување од 01 јули до 22 август)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно, пет или седум ноќевања во двокреветна соба (според избраната варијанта)
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки  и чадор на базенот
 • Детско катче во градината
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

Хотелот располага со 85 двокреветни соби и 2 апартмани, базен, билијард, ресторан, лоби бар, сефови. Персоналот е професионален со 24-часовна насмевка и на Ваше располагање.

Во ресторанот се служат вкусни бугарски и интернационални јадења. Барот Ви предлага различни алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Едно дете до 11,99 години на дополнителен кревет се сместува БЕСПЛАТНО за двајца возрасни.
 • За второ дете до 11,99 години на дополнителен кревет се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Деца над 12 години и возрасни на дополнителен кревет плаќаат 80% од редовната цена.
 • За единечно сместување се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучерот: за наведените периоди во понудата за периодот од 20 мај до 30 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899/14 43 06.
 • По купувањето на ваучерите, треба да ја потврдите Вашата резервација со тоа што ќе го диктирате бројот на ваучерот на тел: +359 899/14 43 06.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Бохеми

Хотел Бохеми
КК Сoнчев брeг
Тел: +359 ******
Email: [email protected]
Website: www.bohemi.eu


ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Бохеми, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма ни All Inclusive:

Појадок (07:30ч - 10:00ч.) на шведска маса со вклучени топли пијалоци и безалкохолни пијалоци

Ручек (12:30ч - 14:00ч.) на шведска маса со со вклучени топли пијалоци и безалкохолни пијалоци, наливно пиво, наливно вино и бугарски алкохолни пијалоци;

Попладневна ужина (14:30ч - 16:00ч.) во лоби бар - слатки, бисквити, пица;

Вечера (18:00ч - 21:00ч.) на шведска маса со со вклучени топли пијалоци и безалкохолни пијалоци, наливно пиво, наливно вино и бугарски алкохолни пијалоци;

Лоби Бар (10:00ч - 22:00ч.) - топли и безалкохолни пијалоци микс, наливно вино, наливно пиво и бугарски алкохолни пијалоци