Одмор во Сончев брег - Palm Residence Deluxe Studios

Еднодневен пакет во студио во центарот на Сончев брег во Palm Residence Deluxe StudiosСтудиото Palm Residence Deluxe се наоѓа во Сончев Брег, зградата се наоѓа во Супер Центарот на одморалиштето,на само  150 метри од плажите на Црно море. Сите студиа имаат кујна, клима, WIFI

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 632 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио за двајца
 • Интернет - wi-fi
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице и важи при минимум две ноќевања.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 септември 2020 година.
 • Телефон за резервации: +359 885/636 353.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Palm Residence Deluxe Studios

Palm Market
8240 Сончев брег, Р. Бугарија
Тел. +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelpalmresidence.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Palm Residence Deluxe Studios!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.09.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.