Летен одмор в Сончев брег - Комплекс Аурелија, Сончев брег

Едноднвен пакет ссо појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во комплекс Аурелија, Сончев брегКомплекс Аурелија  е лоциран во тивок, убав и ексклузивен југозападен реон на Сончев брег, близу до Какао Бич и само на 200 метри од брегот на морето и на околу киломеаър од стариот град на Несебар.

​ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 916 денари (15 €)

Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • ​Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 980 денари (16 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05  септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1138 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 09 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг

Мал и пријатен, хотелот Аурелија ги има сите погодности што ви се потребни за незаборавен одмор, вклучувајќи сопствен базен за деца и возрасни и ресторан градина.

Секоја соба има сопствен балкон, бања, минибар, клима уред, кабловска телевизија и телефон. Собите имаат можност за дополнително легло.
Студиото е поголема двокреветна соба со исти удобности, со можност за два дополнителни кревети.
Апартманите се состојат од спална соба, бања, тераса, голема дневна соба со кујнски тезга, фрижидер, голем и мал софа кревет, кабловска телевизија, клима уред и телефон.
Гостите можат да користат бесплатен Wi-Fi во хотелот и ресторанот.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 75% од цената на пакетот на рецепција.
 • Деца години или трет возрасен купуваат Ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 03 октомври 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: 885/ 709 889.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/ 709 889.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Аурелија, Сончев брег

к.к. Сончев брег, Р. Бугарија
еmail: [email protected]
Телефон: +359 ******​ 

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од нашиот парнер Ваканционен комплекс Аурелиja

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2021 до 03.10.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.