Рехабилитација на Црно море во Несебар - МЦ "Месемврија" - "Естреа"

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + медицински преглед и 4 процедури во МЦ "Месемврија" - "Естреа"МЦ "Месемврија" - Естреа се наоѓа во новиот град во Несебар, на 1,3 километри од Стариот Несебар и на 2,5 километри од аквапарк Аква Парадајс. Хотелот има ресторан и сопствен паркинг.

Комплексна здравствена услуга во медицински центар Месемврија– терапија и рехабилитација со најдобрата апаратура во Европа:
*Следење на срцето на пациентот за време на рехабилитација (срцето е мускул). Индивидуална програма и постигнување на максимално брз ефект
*Престој во потполно реновирана зграда, на самата плажа на Црно море
*Кардиоследење - 24h online

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1454  денари (23 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот до 15 јуни 2020 г.)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок 
 • Еден ручек 
 • Една вечера 
 • Медицински преглед од специјалист
 • 4 рехабилитациони процедури дневно

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1833 денари (29 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 16 јуни до 10 јули 2020 г.)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Медицински преглед од специјалист
 • 4 рехабилитациони процедури дневно

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2180 денари (35 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 11 јули до 20 август 2020 г.)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Медицински преглед од специјалист
 • 4 рехабилитациони процедури дневно

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1833 денари (29 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 21 август до 08 септември 2020 г.)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Медицински преглед од специјалист
 • 4 рехабилитациони процедури дневно

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1454  денари (23 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот по 09 септември 2020 г.)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Медицински преглед од специјалист
 • 4 рехабилитациони процедури дневно

Секоја соба располага со телевизор со рамен екран. Од некои од просториите се открива неверојатна панорама кон Црно море, од други кон градината на комплексот. Сите соби располагаат со сопствена бања со туш. МЦ "Месемврија" - "Естреа" за своите гости предлага бесплатен Wi-Fi интернет.

Секоја соба располага со телевизор со рамен екран. Од некои од просториите се открива неверојатна панорама кон Црно море, од други кон градината на комплексот. Сите соби располагаат со сопствена бања со туш. МЦ "Месемврија" - "Естреа" за своите гости предлага бесплатен Wi-Fi интернет.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се изјави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Дете до 11.99 години се сместува бесплатно на дополнително легло.
 • За дете над 12 години и трет возрасен се плаќа 50% од цената на ваучерот на рецепцијата во хотелот.
 • За единечно сместување се купува ваучер и се доплаќа +50% од цената на пакетот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 878/62 28 88.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 875/ 32 29 22.
 • Валидност на ваучер: од 05 март до 01 декември 2020 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

МЦ "Месемврија" - "Естреа"

МЦ "Месемврија" - "Естреа"
Ул. Перла №20
Несебaр
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од МЦ "Месембрија" - "Естреа" 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.03.2020 до 01.12.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.