Летување на Црно море во Несебар - Хотел Свети Пантелејмон

Еднодневен пакет со појадок во хотел Свети Пантелејмон , НесебарНовоотворениот хотел Свети Пантелејмон Бич се наоѓа во тивко и живописно катче на брегот во новиот дел на Несебар, Акротирија. Уникатната локација, софистицираниот дизајн перфектната услуга кон индивидуалните потреби на секој гостин ќе придонесат за вашето незаборавно летно искуство.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 4930 денари (80 €) - 50% = 2465 денари (40 €)
(Важи за периодот од 18 јуни до 04 јули)
ВИП ваучерot е за ДВAJЦА возрасни и ЕДНО дете до 11,99 години и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 6067 денари (98 €) - 50% = 3034 денари (49 €)
(Важи за периодот од 18 јуни до 04 јули)
ВИП ваучерoт е за ДВAJЦА возрасни и ЕДНО дете до 11,99 години и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Капацитет на собата:
двокреветна соба - 2 + 1
студио еден стан - 2 + 2

Хотелот е на прва линија на крајбрежјето, во близина на летната база на Националната спортска академија, на 4 км од античкиот град Несебар и 3 км од Сончев брег.
Хотелскиот дел вклучува 1 економична двокреветна соба, 5 двокреветни соби, 2 луксузни двокреветни соби, 3 студија, 2 студиски апартмани, 16 апартмани со една спална соба, 2 луксузни апартмани со една спална соба, 5 апартмани со две спални соби и 1 лукс апартман со две спални соби. Сите соби имаат балкон, клима, бања со туш, тоалет, ТВ, фрижидер, сеф, софа кревет за дополнително сместување. Апартманите се опремени со кујнски единици, вклучувајќи микробранова и електричен бокал за топла вода.
Просториите на првиот кат имаат самостојна градина, а од горните катови има панорамски поглед кон морето.
Хотелот нуди бесплатен Wi-Fi и паркинг.
Достапни се дополнителни услуги, како што се перење и хемиско чистење, шатл-служба, изнајмување автомобили и екскурзии.
Постои лоби бар и надворешен базен со детски дел.
Ресторанот „Sacré“ нуди разновиден избор на јадења направени од високо квалитетни производи од локални производители и широк избор на вина.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Едмо дете до 12 години. се сместува бесплатно во двокреветна соба или апартман со двајца возрасни.
 • За второ дете до 12 години, сместено во апартман се доплаќа 10 € на ден.
 • Дополнување за сместување во лукс двокреветна просторија - 8 € на ден.
 • Дополнување за сместување во еднособен апартман - 7 € на ден.
 • Пријавувањето е после 14:00 часот, одјавувањето е до 12:00 часот.
 • Валидност на ваучер: од 18 јуни до 4 јули 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 895/98 11 11.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Свети Пантелејмон

гр.Несебар, Р. Бугарија
Тел: +359 
******

Е-mail: st.panteleimonbeach@gmail.com
Facebook:
www.facebook.com/StPanteleimonBeach

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Свети Пантеленмон , Несебар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.06.2020 до 04.07.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.