Летување во Сончев брег - хотел Sunny house

Еднодневен пакети со појадок и вечра или со појадок, ручек и вечера во Aпарт-хотел Sunny House, Сончев брегАпарт-хотел Sunny House Ви го предлага најдоброто апартманско сместување во Сончев Брег!

Изберете некој од ексклузивните апартмани и уживајте во спокоен летен одмор и предностите кои ги нуди хотелската соба, но со слобода и просторот кои ќе Ве натераат да се чувствувате како дома.

Апарт-хотел Sunny House комбинира луксуз, квалитет и стил на пристапни цени.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 916 денари (15 €)

Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 20 мај до 09 јуни и од 06 септември до 03 октомври)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • ​Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 980 денари (16 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јуни до 08 јули и од 26 август до 05  септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1138 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 09 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг

За добриот одмор на своите гости хотелот нуди:

 • Голем базен / големина 21 x 12м /;
 • Детски базен со лизгалки;
 • Џакузи со топла вода;
 • Плажни чадори и лежалки;
 • Плажни крпи;
 • Фитнес зона на отворено;
 • Безжичен интернет во лоби бар
 • Паркинг

Апарт-хотел Sunny House е модерна зграда, која нуди различни апартмани со една и две спални и студио апартмани лоцирани на 5 спрата. Апартманите претставуваат отворено пространство, декорирани се во лесен современ стил и располагаат со сите модерни удобности што би очекувале да ги најдете во модерен градски апартман.

Со добра локација далеку од метежот и вревата на центарот на одморалиштето и сепак доволно блиску до морскиот брег (350м.), ние се надеваме дека ќе успееме да го направиме незаборавен Вашиот одмор.

Секој апартман е завршен и опремен по највисоки стандарди. Гостите имаат пространа дневна соба, целосно опремена кујна и кат за исхрана, опремена со сите апарати за домаќинство. Луксузна постелнина, пешкири и крпи за базенот, какви би очекувале во четириѕвезден хотел.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 75% од цената на пакетот на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 25 мај до 03 октомври 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/ 70 98 89
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

хотел Sunny house

к.к. Сoнчев брeг, Р. Бугарија
Tел: +359 
******
Email: [email protected]
Website: www.sunnyhouse.bg

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Sunny house, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 25.05.2021 до 03.10.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.