Летен одмор во Свети Влас, Сончев брег - Хотел Ралица, Влас

Петдневни пакети за наем на просторија во Хотел Ралица, ВласХотелот Ралица се наоѓа во тивка област во летувалиштето Свети Влас. Хотелскиот комплекс се наоѓа во јужниот дел, на 50 метри од плажите на Црно море. Гостите имаат пристап до Интернет во општите делови. Базенот е секогаш кристално чист и има детски сектор. 

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 7521 денар (122 €)
ВИП ваучерот е за наем на просторија и вклучува:
(Важи за периодот од 18 јуни до 7 јули и од 20 август до 6 септември)

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Паркирање
 • Бесплатен Wi-Fi низ хотелот
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 9006 денари (146 €)
ВИП ваучерот е за наем на просторија и вклучува:
(Важи за периодот од 18 јуни до 7 јули и од 20 август до 6 септември)

 • Пет ноќевања во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Паркирање
 • Бесплатен Wi-Fi низ хотелот
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 17127 денари (278  €)
ВИП ваучерот е за наем на просторија и вклучува:
(Важи за периодот од 18 јуни до 7 јули и од 20 август до 6 септември)

 • Пет ноќевања во двособен апартман
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Паркирање
 • Бесплатен Wi-Fi низ хотелот
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 9006 денар (146 €)
ВИП ваучерот е за наем на просторија и вклучува:
(Важи за периодот од 09 јули до 19август)

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Паркирање
 • Бесплатен Wi-Fi низ хотелот
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 12008 денари (195 €)
ВИП ваучерот е за наем на просторија и вклучува:
(Важи за периодот 
од 09 јули до 19август)

 • Пет ноќевања во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Паркирање
 • Бесплатен Wi-Fi низ хотелот
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 21014 денари (341 €)
ВИП ваучерот е за наем на просторија и вклучува:
(Важи за периодот 
од 09 јули до 19август)

 • Пет ноќевања во двособен апартман
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Паркирање
 • Бесплатен Wi-Fi низ хотелот
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

Опис на просториите:

Двокреветна соба: / 1 + 1; 2 + 0; 2 + 1 / - 2 главни кревети; 1 дополнителен кревет
Студио: / 2 + 2; 3 + 1 / - 3 главни кревети; 1 
дополнителен кревет; кујна
Апартман: / 4 + 2; 5; 5 + 1; 5 + 2; 6 / - 4 главни кревети; 2 софа кревети; кујна со електричен шпорет; фрижидер; микробранова печка; аспиратор /

Хотелот Ралица располага со двокреветни, трокреветни соби, студија, двособни апартмани и 1 пентхаус. Собите се опремени со клима уред, ТВ, фрижидер или минибар, бања со туш и тоалет, балкон.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за изнајмување на даден тип просторија.
 • Откажување или промена на резервацијата е можно до 7 дена пред датумот на сместување
 • Базенот има максимална длабочина од 1,50 м, со детски дел и е достапен само за гостите на комплексот.
 • Работно време: 08:00 - 21:00 часот
 • Домашни миленичиња не се дозволени во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 18 јуни до 6 септември 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 879 413 513.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 879 413 513.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Ралица, Влас

Влас, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
еmail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Ралица, Влас

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.06.2021 до 06.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.