0 коментари

Петдневни пакети за наем на просторија во Хотел Ралица, Влас

Хотелот Ралица располага со двокреветни, трокреветни соби, студија, двособни апартмани и 1 пентхаус. Собите се опремени со клима уред, ТВ, фрижидер или минибар, бања со туш и тоалет, балкон.

КоментариВашиот коментар: