All inclusive летување во Сончев брег - Хотел Марлин Бич

Еднодневен, тридневен или петдневен пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег



Хотелот Марлин Бич е модерен хотел во Сончев Брег, Бугарија. Луксузната зграда ја доби наградата „Фасада на годината“ по нејзиното завршување во 2004 година. Сместен во тивок дел од одморалиштето, хотелот Марлин Бич - All Inclusive е совршено место за незаборавен одмор што го заслужувате вие, вашите пријатели и семејство!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3128 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен и лежалки
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките површини на хотелот)
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 8911 денари (144 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен и лежалки
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките површини на хотелот)
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 14220 денари (230 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен и лежалки
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките површини на хотелот)
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

Видови простории:

* Двокреветна соба - една соба со приближно 20 квадратни метри, 2 единечни кревети, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, бања и тоалет, фен.
* Студио - една соба со приближно 40 квадратни М., 2 единечни кревети, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, бања и тоалет, фен.

Хотелот Марлин Бич има 146 елегантно опремени хотелски соби и апартмани, кои се опремени со сателитска ТВ, клима уред, сеф, работна маса, минибар, балкон и приватна бања со туш, фен и бесплатни тоалети. Хотелот има бар и обезбедува бесплатен Wi-Fi на општите места. Хотелот е на прва линија, со ресторан и плиток детски надворешен базен, хотел Марлин - All Inclusive е совршено место за совршен одмор за вас и вашите пријатели и семејство.
Хотелот се приклучува на глобалната борба против влијанието врз животната средина и се соочува со предизвиците што претстојат. Ја минимизираме употребата на вода и пластика за еднократна употреба, го намалуваме отпадот и заштедуваме енергија.
Во согласност со упатствата и дополнителните протоколи на здравствените власти, ние и тим експерти внимателно креиравме план за превенција Covid-19 - кој е дизајниран да ја осигура вашата безбедност и спокојство во текот на целиот одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, сместен во двокреветна соба.
 • Деца до 6 годишна возраст престојуваат БЕСПЛАТНО!
 • Деца од 6 до 12 години - се сместуваат со 50% попуст на вредноста на пакетот.
 • Деца и возрасни над 12 години - се сместуваат со 30% попуст на вредноста на пакетот.
 • Доплата за Двокреветна соба со поглед на море - 5 € за една ноќ по соба.
 • Доплата за студио со поглед на море - 13 € за една ноќ по соба.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот, пред да купите ваучер, на телефон: +359 883/980 035.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Марлин Бич

Хотел Марлин Бич, Р. Бугарија 
Сончев брег
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: https://marlinbeachhotel.bg/

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Марлин Бич, 
Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2021 до 31.08.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.