All inclusive летување во Сончев брег - Хотел Марлин Бич

Еднодневен, тридневен или петдневен пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Еднодневен, тридневен или петдневен пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Цена: 3128 ден.
Купете

Тридневен пакет пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Цена: 8911 ден.
Купете

Петдневен пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Цена: 14220 ден.
Купете
Валидност 30.06.2021 - 31.08.2021
Цена на човек/ден 2844 - 3128.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, сместен во двокреветна соба.
 • Деца до 6 годишна возраст престојуваат БЕСПЛАТНО!
 • Деца од 6 до 12 години - се сместуваат со 50% попуст на вредноста на пакетот.
 • Деца и возрасни над 12 години - се сместуваат со 30% попуст на вредноста на пакетот.
 • Доплата за Двокреветна соба со поглед на море - 5 € за една ноќ по соба.
 • Доплата за студио со поглед на море - 13 € за една ноќ по соба.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот, пред да купите ваучер, на телефон: +359 883/980 035.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Хотел Марлин Бич, Р. Бугарија 
Сончев брег
Тел: +359 
883/ 980 035
E-mail: [email protected]
Website: https://marlinbeachhotel.bg/

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Марлин Бич, 
Сончев брег!

Еднодневен, тридневен или петдневен пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Цена: 3128 ден.
Купете

Тридневен пакет пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Цена: 8911 ден.
Купете

Петдневен пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Цена: 14220 ден.
Купете
Валидност 30.06.2021 - 31.08.2021
Цена на човек/ден 2844 - 3128.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, сместен во двокреветна соба.
 • Деца до 6 годишна возраст престојуваат БЕСПЛАТНО!
 • Деца од 6 до 12 години - се сместуваат со 50% попуст на вредноста на пакетот.
 • Деца и возрасни над 12 години - се сместуваат со 30% попуст на вредноста на пакетот.
 • Доплата за Двокреветна соба со поглед на море - 5 € за една ноќ по соба.
 • Доплата за студио со поглед на море - 13 € за една ноќ по соба.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот, пред да купите ваучер, на телефон: +359 883/980 035.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Хотел Марлин Бич, Р. Бугарија 
Сончев брег
Тел: +359 
883/ 980 035
E-mail: [email protected]
Website: https://marlinbeachhotel.bg/

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Марлин Бич, 
Сончев брег!

Хотелот Марлин Бич е модерен хотел во Сончев Брег, Бугарија. Луксузната зграда ја доби наградата „Фасада на годината“ по нејзиното завршување во 2004 година. Сместен во тивок дел од одморалиштето, хотелот Марлин Бич - All Inclusive е совршено место за незаборавен одмор што го заслужувате вие, вашите пријатели и семејство!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3128 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен и лежалки
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките површини на хотелот)
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 8911 денари (144 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен и лежалки
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките површини на хотелот)
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 14220 денари (230 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Исхрана на база All inclusive
 • Базен и лежалки
 • Безжичен интернет (во собите и заедничките површини на хотелот)
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

Видови простории:

* Двокреветна соба - една соба со приближно 20 квадратни метри, 2 единечни кревети, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, бања и тоалет, фен.
* Студио - една соба со приближно 40 квадратни М., 2 единечни кревети, сателитска ТВ, телефон, интернет, клима уред, бања и тоалет, фен.

Хотелот Марлин Бич има 146 елегантно опремени хотелски соби и апартмани, кои се опремени со сателитска ТВ, клима уред, сеф, работна маса, минибар, балкон и приватна бања со туш, фен и бесплатни тоалети. Хотелот има бар и обезбедува бесплатен Wi-Fi на општите места. Хотелот е на прва линија, со ресторан и плиток детски надворешен базен, хотел Марлин - All Inclusive е совршено место за совршен одмор за вас и вашите пријатели и семејство.
Хотелот се приклучува на глобалната борба против влијанието врз животната средина и се соочува со предизвиците што претстојат. Ја минимизираме употребата на вода и пластика за еднократна употреба, го намалуваме отпадот и заштедуваме енергија.
Во согласност со упатствата и дополнителните протоколи на здравствените власти, ние и тим експерти внимателно креиравме план за превенција Covid-19 - кој е дизајниран да ја осигура вашата безбедност и спокојство во текот на целиот одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, сместен во двокреветна соба.
 • Деца до 6 годишна возраст престојуваат БЕСПЛАТНО!
 • Деца од 6 до 12 години - се сместуваат со 50% попуст на вредноста на пакетот.
 • Деца и возрасни над 12 години - се сместуваат со 30% попуст на вредноста на пакетот.
 • Доплата за Двокреветна соба со поглед на море - 5 € за една ноќ по соба.
 • Доплата за студио со поглед на море - 13 € за една ноќ по соба.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот, пред да купите ваучер, на телефон: +359 883/980 035.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Марлин Бич

Хотел Марлин Бич, Р. Бугарија 
Сончев брег
Тел: +359 
883/ 980 035
E-mail: [email protected]
Website: https://marlinbeachhotel.bg/

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Хотел Марлин Бич, 
Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2021 до 31.08.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.