0 коментари

Еднодневен, тридневен или петдневен пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Хотелот Марлин Бич има 146 елегантно опремени хотелски соби и апартмани, кои се опремени со сателитска ТВ, клима уред, сеф, работна маса, минибар, балкон и приватна бања со туш, фен и бесплатни тоалети. Хотелот има бар и обезбедува бесплатен Wi-Fi на општите места. Хотелот е на прва линија, со ресторан и плиток детски надворешен базен, хотел Марлин - All Inclusive е совршено место за совршен одмор за вас и вашите пријатели и семејство.
Хотелот се приклучува на глобалната борба против влијанието врз животната средина и се соочува со предизвиците што претстојат. Ја минимизираме употребата на вода и пластика за еднократна употреба, го намалуваме отпадот и заштедуваме енергија.
Во согласност со упатствата и дополнителните протоколи на здравствените власти, ние и тим експерти внимателно креиравме план за превенција Covid-19 - кој е дизајниран да ја осигура вашата безбедност и спокојство во текот на целиот одмор.

КоментариВашиот коментар: