Летување на Црно море во Свети Влас - Хотел Консул, Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Консул, Свети ВласХотел Консул - Свети Влас се наоѓа покрај патот до одморалиштето „Елените“ на 350 метри од плажата и од марината „Марина Диневи“. Изграден во подножјето на Балканските Планини, хотелот нуди уникатна комбинација на сонце, море и планински воздух со ресторативно и лековито дејство.

1. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ДВОКРЕВЕТНА ИЛИ ТРОКРЕВЕТНА СОБА: ВИП цена: 1043 денари (17 €)
(важи од 01 до 12 јуни и од 08 до 30 септември)

2. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ДВОКРЕВЕТНА ИЛИ ТРОКРЕВЕТНА СОБА: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
(важи од 13 јуни до 4 јули и од 26 август до 7 септември)

3. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО ДВОКРЕВЕТНА ИЛИ ТРОКРЕВЕТНА СОБА: ВИП цена: 1580 денари (25 €)
(важи од 5 јули до 25 август)

4. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
(важи од 01 до 12 јуни и од 08 до 30 септември)

5. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: ВИП цена: 1643 денари (26 €)
(важи од 13 јуни до 4 јули и од 26 август до 7 септември)

6. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: ВИП цена: 2022 денари (33 €)
(важи од 5 јули до 25 август)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при минимум двојно или тројно сместување и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна, трокреветна соба или апартман
 • Еден појадок
 • Користење на базен, чадор и лежалка
 • Туристичка такса

Двокреветна соба: (2 + 1)
Трокреветна соба: (2 + 2, 3)
апартман: (2 + 1, 2 + 2, 3)

Хотелот е семеен и се состои од три блока од четири ката свртени кон југ и со прекрасен поглед на морскиот залив на Сончев Брег и Несебар. На располагање на гостите се: 22 двокреветни соби, 7 трокреветни и 5 апартмани, сите со балкони.

Услови на понудата

 • Ваучерот важи за едно лице, за двојно сместување, за минимум две ноќевања.
 • Бесплатно сместување за деца до 2,99 год.
 • За деца од 3 до 12,99 години сместени на дополнително легло се доплаќа 50% од цената по возрасен.
 • За лица над 13 години, сместени на дополнително легло, плаќаат 70% од цената по возрасен, а на редовно легло купуваат цел ваучер.
 • Паркингот се плаќа - 3 € на ден (ограничени места)
 • Сеф - 2 €.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 30 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 885 05 88 88.
 • Видете ги сите одредби и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Консул, Свети Влас

Свети Влас, Р. Бугарија
ул. Русалка 59

e-mail: [email protected]
Тел: +359 ******

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Хотел Консул, Свети Влас

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.