Релаксација на Црно море - Комплекс Чери Гарден

Наем на самостојна вила за до шест лица во Комплекс Чери Гарден КошарицаЧист планински воздух, џакузи или када со многу пена, уникатен базен со вода од планински извори, арома од скара на јаглен, спектакуларнa панорама на Стара Планина и кон морскиот брег од сите соби и тераси - тоа е комплекс Чери Гарден во Кошарица, на само три километри од Сончев брег.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3160 денари (51 €)

ВИП Ваучерот е за изнајмување вила за шест лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во куќа за шест лица
 • Летна градина и скара
 • Wi-Fi интернет пристап
 • Паркинг

Комплексот се наоѓа во Кошарица, мала туристичка населба во подножјето на Стара Планина, со зачувана природата и атмосфера на само 3 километри од Сончев Брег.

Затворен комплекс од вили во преродбенски стил, изградени од камен и дрво, целосно мебелирани и опремени. Располагаат со камин, скара, веранда - 25 квадратни., Двор 200 кв.м, декориран кујни, дневни, секоја од куќите со две спални и две купатила и голема пространа тераса. ТВ и кабловска телевизија. Бесплатен паркинг простор. Максимална искористеност – до 6 лица.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Валидност на ваучерот: од 27 септември до 30 ноември 2021 година
 • Ваучерот не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899/15 88 88.
 • Погледнете ги сите општи услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Чери Гарден

Комплекс "Чери Гарден"
Општина Несебар, Р. Бугарија
Тел: ****** 
E-mail: 
[email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс "Чери Гарден"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.09.2021 до 30.11.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.