Летување на Црно море во Сончев брег - Апартхотел „Rose Village”

50% попуст на еднодневен пакет во комплекс Rose VillageКомплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот Бургас.
Хотелот е лоциран на околу 450 метри од Cacao beach.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1517 денари (24 €) - 50% = 758 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува: 

  • Ноќевање во едноспален апартман, студио или двоспален апартман
  • Користење на надворешен базен и лежалки
  • Интернет WiFi во ресторанот и фоајето
  • Туристичка такса

Ресторан "Вики" е на територијата на комплексот и располага со 100 места на затворено и на отворено. Нуди богато и вкусно мени од бугарска национална кујна, медитерански специјалитети и скара. Храната се подготвува само од свежи еколошки производи со висок квалитет од професионални готвачи со меѓународно искуство.

Комплексот се состои од 3 згради лоцирани на вкупна површина од 4500 кв.м. Секоја од зградите се состои од шест спрата.
Апартманскиот хотел е погоден за семеен летен одмор во мирна и пријатна атмосфера.
Комплексот располага со 120 апартмани, вклучувајќи  56 еднособни апартмани, 54 двособни апартмани и 10 студиа.
Rose Villagе, располага со ресторан со 150 места на затворено и на отворено, прекрасни тревниц, исто така има два бабазени / 250 и 100 метри /, со посебна зона за деца, игралиште, паркинзи.

Услови на понудата

  • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
  • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
  • Понудата важи при минимум три ноќевања.
  • Понудата е за еден човек, при максимална искористеност на креветите во апартманите и студиата.
  • Минимално сместување - студио 2 возрасни, едноспален апартман - 2 возрасни, двоспален апартман - 4 возрасни.
  • За дете од 2 - 12 год. се плаќа 5 € на ден.
  • За дете над 14 година или трет / петти / возрасен на дополнително легло се доплаќа на рецепција 10 € на ден.
  • За паркинг се доплаќа 1.5 € на ден.
  • Валидност на ваучер: од 10 јуни до 15 септември 2020 година.
  • Неопходна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 554 3 00 09 или +359 885 19 10 47.
  • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

  • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
  • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел „Rose Village”

Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Тел: +******

E-mail: [email protected]
Website:
rose-village.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е предоставена од Комплекс Rose Village

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.06.2020 до 31.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.