Летување на Црно море во Сончев брег - Апартхотел „Rose Village”

Еднодневен пакет во комплекс Rose VillageКомплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот Бургас.
Хотелот е лоциран на околу 450 метри од Cacao beach.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 901денар (14 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува: 

 • Ноќевање во едноспален апартман, студио или двоспален апартман
 • Користење на надворешен базен и лежалки
 • Интернет WiFi во ресторанот и фоајето
 • Туристичка такса

Ресторан "Вики" е на територијата на комплексот и располага со 100 места на затворено и на отворено. Нуди богато и вкусно мени од бугарска национална кујна, медитерански специјалитети и скара. Храната се подготвува само од свежи еколошки производи со висок квалитет од професионални готвачи со меѓународно искуство.

Комплексот се состои од 3 згради лоцирани на вкупна површина од 4500 кв.м. Секоја од зградите се состои од шест спрата.
Апартманскиот хотел е погоден за семеен летен одмор во мирна и пријатна атмосфера.
Комплексот располага со 120 апартмани, вклучувајќи  56 еднособни апартмани, 54 двособни апартмани и 10 студиа.
Rose Villagе, располага со ресторан со 150 места на затворено и на отворено, прекрасни тревниц, исто така има два бабазени / 250 и 100 метри /, со посебна зона за деца, игралиште, паркинзи.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи при минимум три ноќевања.
 • Понудата е за еден човек, при максимална искористеност на креветите во апартманите и студиата.
 • Минимално сместување - студио 2 возрасни, едноспален апартман - 2 возрасни, двоспален апартман - 4 возрасни.
 • Дете до 3.99 години се сместува бесплатно.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • За паркинг се доплаќа 2.5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 554 3 00 09 или +359 885 19 10 47.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел „Rose Village”

Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Тел: +******

E-mail: [email protected]
Website:
rose-village.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е предоставена од Комплекс Rose Village

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2021 до 31.08.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.