Летување на Црно море во Свети Влас - Хотел Пешев, Свети Влас

Еднодневен пакет во хотел Пешев***, Свети ВласХотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има модерен базен со голема сончева тераса.
Бројните и добро организирани екскурзии, прошетки во околината, мото и велосипедизам ќе Ви остават незаборавни сеќавања за пријатен одмор. Повелете во Хотел Пешев, Свети Влас!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 632 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:
(важи за периодот од 13 до 30 септември)

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Надворешен базен
 • Детски базен и детско катче
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:
(важи за периодот од 1 до 12 септември)

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Надворешен базен
 • Детски базен и детско катче
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1043 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:
(важи за периодот од 
07 јули до 31 август)

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Надворешен базен
 • Детски базен и детско катче
 • Интернет
 • Паркинг

Ние Ви предлагаме 30 модерно опремени соби со интернет, телефон, ТВ, купатило, WC, фрижидер, климатизација, сеф, балкон. Максималниот капацитет на просториите е 2 возрасни + 1 дете или 2 возрасни + 2 деца.
Свети Влас се наоѓа во егзотичен залив на 4 километри североисточно од Сончев Брег - најголемото одморалиште на бугарското Црно Море и 30 километри од Бургас. Сочуваната природа, бројните можности за рекреација, спорт и туризам во областа гарантираат релаксиран и пријатен одмор за рекреација. Блиската плажа со фин златен песок, кристално чистото море и арома на билки и од блиската планината е предуслов за здрав и релаксирачки семеен одмор.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за ЕДНО лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 години се сместуваат бесплатно.
 • За дете од 6 до 12 години на дополнително легло се  доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • За дете над 12 години или трет возрасен сместен на дополнително легло се  доплаќа 75% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од од 07 јули до 30 септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 554/68 701 или +359 888 928 019.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 554/68 701 или +359 888 928 019.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Пешев, Свети Влас

Хотел Пешев, Р. Бугарија
Гр. Свети Влас

Ул. Раковина 1
Tел:+359 ******; +******
E-mail: [email protected]
Website: hotel-peshev.com


ВИП понудата за Црно море 2021 е обезбедена од нашиот партнер Хотел Пешев, Свети Влас

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.07.2021 до 30.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.