Одмор крај Сончев брег - Семеен хотел "Ловечка средба"

Пакети со појадок или со појадок и вечера во хотел Ловечка средба, Сончев брегТрадиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба", лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри од Сончев Брег и на 12 километри од Стариот Несебар. Уникатната комбинација од море и планина предиспонирач кон романтика, емоции, одмор и рекреација. Свежината во текот на летото и пријатната топлина до каминот во зима, во ресторанот на комплексот ќе поминете незаборавни моменти, уживајќи во вкусните специјалитети. Во прилог на ова релаксирачката музика и пријатните ароми и мириси создаваат атмосфера на топлина и спокојство - време е за СПА задоволства. Водната и термална зона на семеен хотел "Ловечка средба" вклучува џакузи и финска сауна. Овде ќе го откриете благодатнпт ефект на водата и ќе почувствувате наплив на тонус и енергија. За Вашиот разновиден одмор ви нудиме сала за билјард, прошетка во планината или во стариот град Несебар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 727 денари (12 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море или кон Стара планина
 • Паркинг
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 916 денари (15 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море или кон Стара планина
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море или кон Стара планина
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Паркинг
 • Безжичен интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

На располагање на гостите се 8 двокреветни соби и 2 апартмани, кои комбинираат удобност и стил. Сите простории имаат бања со туш кабина, кабелска телевизија, безжичен интернет пристап и климатизација. Апартманите се идентично опремени и дополнително располагаат со посебна спална, дневна соба, фрижидер и фен.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Дете до 3,99 години се сместува бесплатно.
 • За дете од 4 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа – 7 € за пакет со појадок или за пакет со појадок и вечера.
 • Доплата за сместување во апартман – 10 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 24 јули до 31 август 2020 година.
 • Сите дополнителни плаќања се прават на рецепција.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да проверите за слободни места и за предрезервација на телефон: +359 888/61 27 72.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел "Ловечка средба"

Сoнчев брeг, Р. Бугарија
Кошарица

Тел: ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен хотел "Ловечка средба"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.07.2020 до 30.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.