All Inclusive во Сончев брег - Хотел Sun City

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City, Сончев брегХотелот Сан Сити се наоѓа во тивка област во северозападниот дел на Сончев Брег, на 300 метри од плажите на Црно море и 2 км од центарот на одморалиштето. Хотелот нуди приватен двор, изграден како мал парк со прекрасна градина и простор за рекреација, создаден за пријатен и незаборавен одмор! Во близина на хотелскиот комплекс има автобуска станица до градот Несебар и Свети Влас.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:
(Важи за периодот од 07 до 18 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или апартман 
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен со чадори и лежалки
 • Детски базен и игралиште
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:
(Важи за периодот од 
23 август до 06 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или апартман
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен со чадори и лежалки
 • Детски базен и игралиште
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:
(Важи за периодот од 01 до 23 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или апартман
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен со чадори и лежалки
 • Детски базен и игралиште
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување, ДДВ

Двокреветна стая - /2+0, 2+1/
Апартман - /2+2, 3+0, 3+1, 3+2, 4+0/

Хотелот Сан Сити располага со двокреветни соби и апартмани. Собите се опремени со клима уред, телефон, ТВ, фрижидер, безжичен интернет, бања со туш и тоалет, балкон со поглед на базен.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени две лица во двокревтна соба или при минимум три лица во апартман.
 • Оброците се на шведска маса или на сет мени (во зависност од бројот на хотели)
 • За прво дете од 3 до 12,99 години, сместувањето е бесплатно на дополнително легло.
 • Прво дете од 3 до 12,99 години, сместено на редовен кревет во апартман купува ваучер, второ дете сместено на дополнително легло е бесплатно.
 • За дете над 13 години. или трет возрасен на дополнително легло, се доплаќа на рецепција 80% од вредноста на ваучерот за сместување во двокреветна соба.
 • За дете над 13 години. или трет возрасен на редовно легло, се доплаќа 100% од вредноста на ваучерот за сместување во апартман. Четврто возрасно лице плаќа 80% од вредноста на ваучерот за сместување во апартман.
 • Доплата за рано пријавување - 5 € со претходно барање.
 • Доплата за покасно ослободување - 5 € на час, по претходно барање.
 • Откажување или промена на резервацијата е можна до 7 дена пред датумот на сместување.
 • Паркинг - 5 € дневно.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 август до 18 септември 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 879/41 35 13.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 879/41 35 13.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Sun City

Hotel Sun City, Sunny Beach, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******; +359 ******
E-mail: suncitybulgaria@gmail.com
Website: hotelsuncitybg.com

 

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Sun City, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.08.2021 до 18.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.