0 коментари

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City, Сончев брег

Хотелот Сан Сити располага со двокреветни соби и апартмани. Собите се опремени со клима уред, телефон, ТВ, фрижидер, безжичен интернет, бања со туш и тоалет, балкон со поглед на базен.

КоментариВашиот коментар: