All Inclusive во Сончев брег - Хотел Риор

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All Inclusive во хотел Риор, Сончев брегХотел "РИОР" се наоѓа во центарот на најголемото и најпознато бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег, во близина на повеќе култни за одморалиштето објекти и локации, само на 100 метри од хотелот "Кубан" (сметан за центар на Сончев Брег) и на 350 метри од централната плажа.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1327 денари (21 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 03 до 14 јули и од 23 до 31 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 03 до 14 јули и од 23 до 31 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1864 денари (30 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 03 до 14 јули и од 23 до 31 август)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јули  до 22 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јули  до 22 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2117 денари (34 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јули  до 22 август)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен и лежалки
 • Интернет
 • Детско катче
 • Сеф
 • Паркинг (со претходна нарачка)
 • Туристичка  такса и осигурување

Сместувањето е во двореветна, трокреветна или семејна соба

Хотелот е изграден во периодот 2007-2009 и се состои од две згради, реновирани се секоја година, за да предложат најдобро чувство на свежина за нашите гости. Локацијата на хотелот обезбедува на гостите можност да бидат сместени на 2 минути од сите забави кои Сончев Брег ги  нуди, но сепак да не ги лишува од спокојството на ноќниот сон. На располагање на гостите, на хотел "РИОР" се деноноќна рецепција, лоби бар со безжичен интернет, ресторан, кој предлага бугарска национална и европска кујна, организирани настани и патувања, рент-а-кар, менувачница, базен со бесплатни лежалки , како и детски мини-базен, којшто работи од 9:00 до 21:00 часот. Гостите на хотел "РИОР" можат да бидат сместени во двокреветни соби, трокреветни соби, фамилијарни соби, јуниор апартман, стандарден апартман или луксузен апартман. Просториите се опремени со телевизор, мини бар (фрижидер), климатизација, нов мебел и имаат балкон. За гостите, кои патуваат со автомобил, нудиме приватен паркинг, бесплатен за клиентите на хотелот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување. За двокреветна соба се нарачуваат два ваучери, за трокреветна и семејна соба се нарачуваат три ваучери.
 • За семеен апартман се нарачуваат три ваучери и се доплаќа 17 € за ноќевање со појадок, 21 € за ноќевање со појадок и вечера или 26 € за ноќевање на база All Inclusive за периодот од 03 до 14 јули и од 23 до 31 август. За периодот од 15 јули до 22 август се доплаќа 18 € за ноќевање со појадок, 24 € за ноќевање со појадок и вечера или 30 € за ноќевање на база All Inclusive.
 • Дете до 5.99 години се сместува бесплатно.
 • Едно дете од 6 до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За второ дете од 6 до 11.99 год. плаќаат 50% од ваучерот на рецепција.
 • Трет возрасен доплаќа 80% од цената на ваучерот на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 03 јули до 31 август 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 988/89 53 32.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 988/89 53 32.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Риор

Сoнчев брег, Р. Бугарија
Кв. Чајка 65
Тел: +359 
******
Website: www.hotelryor.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од хотел Риор, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.07.2020 до 31.08.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.