All inclusive летување во Сончев брег - Хотел "Тиа Марија"

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брегHotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот.
Модерниот имот е на удобно растојание до плажите и до центарот на летувалиштето. Забaвувајте се во многуте дискотеки, барови и пабови во близина. За вашиот комфор, исто така во близина има голем супермаркет.

Во периодот од 21 јуни до 3 јули или од 5 до 11 септември:
1. Еднодневен пакет без оброци: ВИП цена: 948 денари (15 €)
2. Еднодневен пакет со појадок: ВИП цена: 1106 
денари (18 €)
3. Еднодневен пакет со појадок и вечера: ВИП цена: 1422 денари (23 €)
4. Еднодневен пакет на база All inclusive: ВИП цена: 2180 денари (35 €)

Во периодот од 4 јули до 4 септември:
5. Еднодневен пакет без оброци: ВИП цена: 1264 
денари (20 €)
6. Еднодневен пакет со појадок: ВИП цена: 1422 денари (23 €)
7. Еднодневен пакет со појадок и вечера: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
8. Еднодневен пакет на база All inclusive: ВИП цена: 2496 денари (40 €)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Соодветниот тип исхрана според избраниот пакет
 • Надворешен базен, чадор и лежалки
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

 

Сончев брег е место за забава за млади, на кои им нудиме студиа и апартмани. Сите соби на хотелот Тиа Мариа се со клима уред, фрижидер и телевизор.
Мебелот во хотелот е направено од дизајнери кои вложиле чувство за убавина и комфор.
Базен, лежалки и чадори се достапни бесплатно на гостите на хотелот.
Ресторанот на хотел Тиа Марија нуди појадок и вечера на шведска маса со богато мени на достапни цени.
Хотел Тиа Мариа Сончев Брет се наоѓа во непосредна близина на супермаркет Перла и дискотека Мултиплејс, а исто така до автобуската станица Арда.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување.
 • Доплата Луксузна соба - 5 € на ден за собата.
 • Доплата 3 возрасен - сместено во трокреветна соба - 3 редовни кревети - 80% од редовната цена за возрасен.
 • Доплата 3 возрасен - сместено во апартман со 2 посебни соби - купува ваучер за сместување.
 • Сместување во Апартман со 2 посебни соби - 4 лица - плаќање 3,5 x цена. (се купуваат 3 ваучери и се доплаќаат 50% на лице место)
 • Прво дете до 11.99 бесплатно со појадок. За појадок и вечера се доплаќа 5  на база All inclusive - 10 € на ден.
 • Второ дете - 50% попуст од цената + доплата за појадок и вечера 5 , за All inclusive - 10 € на ден.
 • Единечно сместување во двокреветна соба - 1 ваучер + 50% доплата на рецепција.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 885 63 63 53.
 • Валидност на ваучер: од 21 јуни до 11 септември 2022 година.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се доспева казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Тиа Марија"

Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.tiamaria.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Тиа Марија"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.06.2022 до 11.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Појадок 07:30 – 10:00 (шведска маса вклучува: кафе чај, млеко мин.вода, сокове)
Show Cooking (во определени денови )
Ручек 12:00 – 13 00 (шведска маса вклучува: голем избор од предјадења, основни јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци,наливно пиво и вино(црвено и бело)
Show Cooking (во определени денови )
Вечера 18:00-20:00 (шведска маса вклучува : голем избор от предјадења, основни  јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, наливно пиво и вино(црвено и бело)
Show Cooking (во определени денови )

 

Пијалоци:
-топли пијалоци 07:30-20:00  (кафе , чај и млеко)
Безалкохолни пијалоци 10:00-22:00
Наливно пиво : 10:00-22:00
Природни сокови и минерална вода 10:00-22:00 (диспенсер)
Диетален сок 10:00-22:00 (диспенсер)
Вино : 10:00-22:00 (црвено и бело)
Бугарски алкохолни пијалоци10:00-22:00
Коктели  10:00-22:00
Скрежина (замрзнат сок) 10:00-22:00
*ПИЈАЛОЦИТЕ СЕ СЕРВИРААТ ВО ЛОБИ БАРОТ

 

Сладолед  15:00- 17:00 (Понеделник , Среда и Петок)
Скрежина микс 15:00-17:00
Сендвичи 15:00-17:00
Мини бургери  и пица 15:00-17:00 (Вторник,четвърток и Сабота)
Слатки 15:00-17:00

 

*Гостите кои се по програма ALL INCLUSIVE се должни да носат all inclusive гривни
*Услуги со допълнителна доплата : странски алкохолни и безалкохолни пијалоци,фреш
Тематско бифе 7 дни во неделата на бугарска, мексиканска, италијанска, азиска, ориенталска, љубовна и морска кујна
Детско бифе за време на појадок
Суви пакети храна за екскурзии, рано заминување и касно пристигнување
Ресторанот се посетува во пристојна облека
Не е дозволено изнесувањето на храна и пијалоци од ресторанот