0 коментари

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Сончев брег е место за забава за млади, на кои им нудиме студиа и апартмани. Сите соби на хотелот Тиа Мариа се со клима уред, фрижидер и телевизор.
Мебелот во хотелот е направено од дизајнери кои вложиле чувство за убавина и комфор.
Базен, лежалки и чадори се достапни бесплатно на гостите на хотелот.
Ресторанот на хотел Тиа Марија нуди појадок и вечера на шведска маса со богато мени на достапни цени.
Хотел Тиа Мариа Сончев Брет се наоѓа во непосредна близина на супермаркет Перла и дискотека Мултиплејс, а исто така до автобуската станица Арда.

КоментариВашиот коментар: