Одмор во Сончев брег - Хотел Џули Сончев брег

Еднодневен пакет во Хотел Џули***, Сончев брегХотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и комфор. Ви нудиме совршено сооднос на цена и квалитет, предуслов за пријатен престој и релаксирачки одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 664 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 695  денари (11 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во трокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1959 денари (32 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во трокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Понудата е за сместување на минимум две лица во двокреветна соба, или при минимум три лица во трокреветна соба!

Климатизираните соби располагаат со мал фрижидер, катче за дневен престој и балкон. Секоја од нив располага со кабловска телевизија и бања со туш.

Хотелот располага со надворешен базен со дел за деца, бар на базенот, лежалки и чадори.

Услови на понудата

 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • ВИП ваучерот треба да се изјави пред истекот на понудата.
 • Понудата е за едно лице, при сместени минимум две или три лица во зависност од типот просторија.
 • Деца до 3,99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 години плаќаат 5 € на ден.
 • Трет возрасен доплаќа 75% од цената за возрасен.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 889/93 68 68.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 889/93 68 68
 • Валидност на ваучер: од 03 до 30 јуни 2020 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Џули Сончев брег

К.к. Сoнчев брeг
ул. Јулија №1
Тел: +359 
******од 08:00 до 20:00 ч.
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Џули, Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.06.2020 до 30.06.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.