Летување во Сончев брег - Хотел Black sea

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Black Sea, Сончев брегХотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег, во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова место не е избрано случајно! Предностите на комплексот,во  кои сами ќе се убедите се идеална комбинација од благопријатна клима, свеж воздух, спокојство и одлична опремена база за одмор и рекреација. Вашиот незаборавен одмор со нас е апсолутно загарантиран!

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 695  денари (10 €)
Важи за периодот
од 01 до 22 јуни и од 22 август до 20 септември
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базенот (до искористување на количините)
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 916 денари (15 €)
Важи за периодот од 01 до 22 јуни и од 22 август до 20 септември
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базенот (до искористување на количините)
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1074 денари (17 €)
Важи за периодот од 23 јуни до 21 август 
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базенот (до искористување на количините)
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1359 денари (22 €)
Важи за периодот од 
23 јуни до 21 август
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базенот (до искористување на количините)
 • Фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс "Black Sea" се состои од две основни згради: Хотел "Black Sea" и станбен дел (апартмани), кои се обединети преку цилиндричен стаклен обем. На територијата на комплексот има два базени (детски и за возрасни), ресторан, бар, фитнес сала, сауна, 24-часовнно обезбедување и целогодишно одржување на објектот обезбедуваат чувство на сигурност, комфор и домашна атмосфера.
Источниот дел на комплекс "Black Sea", вклучувајќи приземје, четири хотелски и еден терасовиден кат, располага со 29 двокреветни соби, 4 студиа и 2 апартмани. Сите соби се опремени со: клима уред, телевизор, фрижидер, телефон.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 1,99 година се сместува бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 2 до 12 години – се доплаќа 13 € на ден.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 20септември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на следниве телефони: +359 877/ 778 038; +359 876/521 256
 • По купување на ваучер е потребно да ја потврдите Вашата резервација на телефон: +359 877/ 778 038; +359 876/521 256.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Black sea

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Тел: +359 ******
Email: 
[email protected]
Website: www.blackseacomplex.com

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Black Sea, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 20.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.