Одмор во вила на Црно море - Хотел Вемара Клуб

Наем на вила за до 10 гости во Комплекс Vemara Club***, Бјала



Хотел Вемара Клуб, град Бјала е изграден во 2010 година и се наоѓа во близина на градот Бјала / 1 км./ во мирна област, со прекрасен поглед на заливот Обзор, на прекрасниот рт наречен „Свети Атанас“ . Хотелот е во рамките на Археолошкиот музеј на отворено, кој вклучува комплекс каде што се откриени остатоци од античка населба и винарија која датира повеќе од 2.000 години.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1564 денари (25 €)
Важи за сместување во април
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при минимум шест гости со вачеури (на редовни кревети)

 • Едно ноќевање во посебна двокатна или трикатна вила
 • Паркинг
 • Скара, пренослива за приватна употреба
 • Користење на мултифункционално игралиште
 • ДДВ, осигурување и туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1912 денари (31 €)
Важи за сместување во мај
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при минимум шест гости со ваучери (на редовни кревети)

Едно ноќевање во посебна двокатна или трикатна вила
Паркинг
Скара, пренослива за приватна употреба
Користење на мултифункционално игралиште
ДДВ, осигурување и туристичка такса

Минимално сместување - 6 возрасни. Максимално сместување - 10 возрасни.

Комплексот има главна зграда со 70 соби и апартмани и 10 одвоени вили. Повеќето од собите на комплексот имаат прекрасен поглед на морето и импресивниот залив Обзор. Основата на комплексот вклучува: главен ресторан, A-la-carte рибен панорамски ресторан - тераса со прекрасен поглед на море, два отворени базени (еден пред главната зграда со дел за деца и еден пред вилите), лоби бар , скај бар, бар покрај базен , спортски терен, фитнес, детско игралиште.

Сите вили се состојат од голема дневна соба со софа и можност за спиење со комплетно опремена кујна и три или четири посебни спални соби, секоја со сопствена бања и тоалет.
Сите соби имаат клима, ТВ и голем балкон.
Сите 8 вили имаат по 4 соби, а во две од вилите има 4 спални соби, две од нив имаат заедничка бања и бања со џакузи.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при минимум шест гости со ваучери (на редовни кревети).
 • Валидност на ваучер: од 18 март до 31 мај 2022 година.
 • Деца под 2 години престојуваат бесплатно.
 • Прво дете од 2 до 12,99 години, сместено со шест целосни плаќачи плаќа 30% од цената за возрасен.
 • Второ дете и секое наредно од 2 до 12,99 години, сместено со шест целосни плаќачи плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Возрасни над 13 години сместени на дополнително легло уживаат 20% попуст на цената на креветот
 • Пред да го купите ваучерот потребно е да прашате за слободни термини на тел: +359 883 22 68 68.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на ваучерот на тел: +359 883 22 68 68.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Вемара Клуб

Бјала, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Емайл:[email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Вемара клуб, Бјала

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 18.03.2022 до 31.05.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.