Летување на Црно море - Комплекс Рајска градина*****

Еднодневен пакет со појадок вo комплекс Раjска Градина*****, Свети ВласРајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар.
Само минута од центарот на Свети власт, ќе наидете во вистинска оаза, природно впишана во природниот пејзаж. Зградите се опколени од цветни градини, меѓу кои жуборат мали декоративни реки. Чувството за просторот го надополнуваат и седумте базени за пливање.
Трите ресторанот нудат храна, која ќе го задоволи сечиј вкус.
За своите гости комплексот располага со две мултифункционални тениски игралишта, затворен базен, фитнес клуб и СПА центар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 853 денари (14 €)
ВИП ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни и вклучува:

(важи за сместување од 07 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок 
 • Бесплатно користење на внетрешен базен
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2907 денари (47 €)
ВИП ваучерот е за тројца возрасни + едно дете и вклучува:

(важи за сместување од 07 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Бесплатно користење на внетрешен базен
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1201 денар (19 €)
ВИП ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни и вклучува:

(важи за сместување од 5 јуни до 07 јули и од23 август до 06 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Бесплатно користење на внетрешен базен
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3918 денари (63 €)
ВИП ваучерот е за тројца возрасни + едно дете и вклучува:

(важи за сместување од 5 јуни до 07 јули и од 23 август до 06 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Бесплатно користење на внетрешен базен
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1833 денари (29 €)
ВИП ваучерот е за еден човек при сместени двајца возрасни и вклучува:

(важи за сместување од 08 јули до 28 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Бесплатно користење на внетрешен базен
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6478 денари (105 €)
ВИП ваучерот е за тројца возрасни + едно дете и вклучува:

(важи за сместување од 08 јули до 28 август)

 • Едно ноќевање во апартман со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Бесплатно користење на внетрешен базен
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотел "Рајска градина" се состои од 48 луксузни двокреветни соби, 6 пространи апартмани и претседателски апартман, индивидуаллно опремени и мебелирани со елеганција и стил.
690-те апартмани (студиа, апартмани со една, две и три спални) во "Рајска градина" располагаат со клима уреди - по еден за секоја просторија и располагаат со комплетно опремени кујни. Секој апартман е посебно опремен и декориран.

Сите апартмани и повеќето соби нудат единствена морска панорама и поглед кон прекрасниот парк.

Дизајнот на собите е модерен, комбинирајќи камен, дрво и елегантен текстил. Сите тие имаат катче за одмор со софа, балкон, 32 инчен телевизор со кабелска телевизија, брз интернет, работна маса, голем гардеробер, модерна бања со туш и када со хидромасажа. Големината на стандардната соба е околу 25 кв.м.

Сместувањето во собите и апартманите вклучува појадок во ресторанот "Парадизо" и слободна употреба на внатрешниот и надворешните базени, лежалки околу базените и користење на  затворен обезбедуван паркинг.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Максимално сместување во двокреветна соба: 2 возрасни + дете до 12 години или тројца возрасни
 • Доплата кон еднодневниот пакет:
 • Дете до 12 год. возраст сместено со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Трет возрасен во двокреветна соба доплаќа 30% од цената на ваучерот.
 • Валидност на ваучер: од 15 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна резервација пред купување на ваучер на: +359 554 54 000.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Рајска градина*****

Свети Влас, Р. Бугарија        
Тел: +359 ******

E-mail: [email protected]
Website:
www.gardenofeden.bg

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Рајска Градина"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 25.06.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.