Ultra All inclusive на Црно море во Свети Влас - Хотел Тропикс, Свети Влас

Тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive или Ultra All Inclusive во Хотел Тропикс, Свети ВласХотел Тропикс се наоѓа во мирна област во туристичкиот град Свети Влас, на 80 метри од плажите на Црно море  и 900 метри од центарот на одморалиштето. Има надворешен базен и џакузи, детски базен и детско игралиште. Хотел Тропикс е префериран хотел за одмор, кој нуди спокојство и целосна релаксација далеку од вревата.

Пакетот Ultra All inclusive се предлага од 17 јуни до 10 септември, пакетот All Inclusive се предлага од 20 мај до 16 јуни и од 11 до 30 септември!

За периодот од 20 мај до 16 јуни и од 11 до 30 септември:
1. Тридневен All inclusive пакет: ВИП цена: 5593 денари (90 €)
2. Петдневен All inclusive пакет: ВИП цена: 9006 
денари (146 €)
3. Седумдневен All inclusive пакет: ВИП цена: 12166 денари (197 €)

За периодот од 17 јуни до 7 јули и од 21 август до 10 септември:
4. Тридневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 6541 
денар (106  €)
5. Петдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 10586 денари (172 €)
6. Седумдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 14378 денари (233 €)

Во периодот од 8 јули до 20 август:
7. Тридневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 7489 
денари (121 €)
8. Петдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 12166 денари (197 €)
9. Седумдневен Ultra All inclusive пакет: ВИП цена: 16590 денари (269 €)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за двојно или тројно сместување и вклучува и вклучува:

 • Три, пет или седум ноќевања во двокреветна или трокреветна соба (во зависност од избраниот пакет)
 • Оброци базирани на All Inclusive или Ultra All Inclusive (пакетот All Inclusive се предлага од 20 мај до 16 јуни и од 11 до 30 септември, а пакетот Ultra All inclusive се предлага од 17 јуни до 10 септември)
 • Надворешен базен со чадори и лежалки
 • Детски базен и игралиште
 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

* Паркинг - до пополнување на слободните места!
* Оброците се на шведска маса или на сет мени / во зависност од капацитетот на хотелот /

Ultra All Inclusive пакетот вклучува:
• Појадок (08:00 - 10:00 часот);
• Ручек (12:00 - 14:00 часот);
• Попладневна ужина(15:30 - 17:00 часот);
• Вечера (18:30 - 21:00 часот);
• Алкохолни пијалоци (10:00 - 22:00 часот) - увозни алкохолни пијалоци, само за средна и висока сезона /17.06-10.09/;
!!! Сладолед за време на попладневниот појадок!

Хотелот располага со 50 модерни двокреветни и трокреветни соби. Собите се опремени со клима, телефон, ТВ, фрижидер, безжичен интернет, сеф, бања со туш и тоалет, балкон.
Хотелот располага со главен ресторан, надворешен базен со џакузи, детски базен, детско игралиште, паркинг и бесплатен Wi-Fi.
Двокреветна соба - два основни кревети + еден дополнителен;
Трокреветна соба - три основни кревети + еден дополнителен;

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двокреветно сместување во двокреветна соба или трокреветно сместување во трокреветна соба.
 • За прво дете од 0 до 7,99 години сместувањето е бесплатно на дополнително легло.
 • За дете од 8 до 12,99 години на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 5 € на ден на рецепција во хотелот.
 • Дете над 13 години или трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа 80% од вредноста на редовниот кревет.
 • За еднокреветно сместување во ниска и средна сезона се плаќа 50% од вредноста на вториот кревет во двокреветна соба, а во високата сезона се доплаќа 100%.
 • Доплатите за четврто лице (возрасен или дете) е како за дополнителен кревет во двокреветна соба.
 • За сместување во трокреветна соба се купуваат три ваучери.
 • Домашни миленици НЕ се дозволени во хотелот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 30 септември 2022 година.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни датуми на телефон: +359 879 413 513
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 879/41 35 13.
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Тропикс, Свети Влас

Хотел Тропикс 3*
Тел.: +359 
******
E-mail: suncitybulgaria@gmail.com
Website: hotelsuncitybg.com

ВИП Понудата за црно  море 2022 е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Тропикс, Свети Влас!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.