0 коментари

Тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive или Ultra All Inclusive во Хотел Тропикс, Свети Влас

Хотелот располага со 50 модерни двокреветни и трокреветни соби. Собите се опремени со клима, телефон, ТВ, фрижидер, безжичен интернет, сеф, бања со туш и тоалет, балкон.
Хотелот располага со главен ресторан, надворешен базен со џакузи, детски базен, детско игралиште, паркинг и бесплатен Wi-Fi.
Двокреветна соба - два основни кревети + еден дополнителен;
Трокреветна соба - три основни кревети + еден дополнителен;

КоментариВашиот коментар: