Летување во Сончев брег - Апартмански комплекс "МИДА"

Еднодневен пакет со појадок во Апартмански Комплекс Мида 5, Сончев брегАпартмански комплекс "Мида 5" е одличен избор за вашето летување на Црно море. Тој се наоѓа во туристички комплекс Сончев Брег – најпознатото одморалиште на бугарското крајбрежје на Црното Море, на тивко место, но истовремено во срцето на одморалиштето. Комплекс "Мида 5" е лоциран на 300 метри од плажите во близина на Action Aquapark Сончев Брег. За нашите гости нудиме комфорни и луксузни соби и апартмани за комплетен одмор и релаксација.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 632 денари (10 €)
Важи за сместување од 01 до 20 јуни
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба 
 • Едeн појадок
 • Користење на базен
 • Интернет
 • Паркинг

Собите се опремени со мебел од масивно дрво, како во стандардните соби има два кревети, стол, минибар, шкаф, портманто, огледало, голем гардеробер и голем телевизор. Бањата е со када и има сè што е потребно за вашето спокојство.
Сите соби имаат широки тераси со мебел од ратан, каде можете да релаксирате.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 5 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 75% од цената на пакетот на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 20 јуни 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/ 70 98 89
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс "МИДА"

к.к. Сончев брег, Р, Бугарија
e-mail: 
[email protected]
Телефон: +359 ******

Website: www.midahotel.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Апартмански комплекс "МИДА " Сончев брег
 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 20.06.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.