All inclusive Летување во Сончев брег - Апартхотел Магнолија Гарден

Пакети на база All inclusive во Апарт хотел Магнолија гарден Сончев брегАпарт хотел Магнолија Гарден се наоѓа во Сончев брег, на околу десетина минути пешачење од плажите на Црно море. Хотелот нуди сместување во елегантни апартмани со една спална и две спални соби. Мебелот е модерен, становите имаат удобности како што се LCD телевизор, клима уред, опремена кујна и трпезарија. Безжичен интернет е достапен во општите делови на комплексот. Бесплатен паркинг е достапен пред хотелот. Гостите можат да се уюижаат во надворешниот базен на хотелот и да уживаат во пијалок во шармантната ориентална атмосфера на барот на комплексот. Дополнителни услуги како што се перење и сеф се достапни со минимална доплата. Совршената локација на хотелот ви овозможува брз пристап до сите важни и интересни места во Сончев брег- Аквапаркот е на 600 метри и центарот на 900 метри од хотелот.

Во периодот од 01 до 15 јуни и од 12 до 30 септември:
1. Еднодневен пакет (при минимум две ноќевања): ВИП цена: 1738 денари (28 €)
2. Тридневен пакет: ВИП цена: 4740 
денари (77 €)

Во периодот од 16 до 30 јуни и од 29 август до 11 септември:
3. Еднодневен пакет (при минимум две ноќевања): ВИП цена: 2212 
денари (36 €)
4. Тридневен пакет: ВИП цена: 6162 денари (100 €)

Во периодот од 01 до 15 јули:
5. Еднодневен пакет (при минимум две ноќевања): ВИП цена: 2528 
денари (41 €)
6. Тридневен пакет : ВИП цена: 7110 денари (115 €)

Во периодот од 16 јули до 28 август:
7. Еднодневен пакет (за минимум две ноќевања): ВИП цена: 2844 
денари (46 €)
8. Тридневен пакет: ВИП цена: 8058 денари (130 €)

ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:
 

 • Едно ноќевање во двокрењетна соба или еднособен апартман (2 + 2) при максимална пополнетост на редовните кревети во просторијата
 • Исхрана на база All inclusive
 • Сезонски надворешен базен и чадор
 • Лежалка за сонце во пространа градина
 • Детско катче
 • Дете до 11,99 години, сместено на дополнително легло е бесплатно
 • Интернет во општите делови на комплексот
 • Паркинг

Двокреветна соба: минимум 3 лица со ваучери;
Апартман: минимум 3 лица со ваучери;

Апартманите имаат микробранова, фрижидер, шпорет, прибори, трпезарија, софа кревет, кабловска телевизија, интернет, клима, балкон со поглед на базен / парк, фен, фен, пегла, крпи, бања и тоалет.
Максимален капацитет за сместување во апартман до 4 лица.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за минимум двојно сместување и за резервации за минимум две ноќевања.
 • Дете до 11,99 години, сместено на дополнително легло е бесплатно.
 • Трет возрасен, сместен на дополнително легло во двокреветна соба доплаќа на лице место 80% од цената на редовното легло.
 • Четврт возрасен сместен во апартман доплаќа 10 € на ден.
 • 1 или 2 деца до 11,99 години редовно со 1 возрасен - секое ужива 50% попуст од редовната цена.
 • Сите доплати се на лице место во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 1 јуни до 30 септември 2022 година.
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни места на телефон: +359 893 73 07 07 или [email protected].
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 893 73 07 07 или [email protected].
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Видете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Магнолија Гарден

Апартхотел Магнолија Гарден
Хотел Магнолија Гарден
Сончев брег 8240, Р. Бугарија
Тел.: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Хотел Магнолија Гарден Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.