0 коментари

Пакети на база All inclusive во Апарт хотел Магнолија гарден Сончев брег

Апартманите имаат микробранова, фрижидер, шпорет, прибори, трпезарија, софа кревет, кабловска телевизија, интернет, клима, балкон со поглед на базен / парк, фен, фен, пегла, крпи, бања и тоалет.
Максимален капацитет за сместување во апартман до 4 лица.

КоментариВашиот коментар: