Летување во Сончев брег - Хотел Јантра

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Јантра, Сончев брегХотел Јантра *** се наоѓа во најголемото бугарско одморалиште - Сончев Брег. Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажите на Црно море, на само 5 минути со автобус до историскиот град Несебар и на 800 метри од централниот дел на одморалиштето. Хотелот располага со 3 надворешни базени, голема тераса околу базените, бар покрај базенот, ресторан со бугарска и европска кујна, летна градина со детско игралиште, бесплатен Wi-Fi, бесплатен приватен паркинг и кабинет масажи (со доплата).

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 695 денари (11 €)
ВИП ваучеот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 
01 до 18 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / студио
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1201 денар (19 €)
ВИП ваучеот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување 01 до 18
 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучеот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 
25 јуни до 5 јули и од 24 до 30 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / студио
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1454 денари (23 €)
ВИП ваучеот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 
25 јуни до 5 јули и од 24 до 30 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1359 денари (22 €)
ВИП ваучеот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 
6 јули до 23 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / студио
 • Еден појадок
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1864 денари (30€)
ВИП ваучеот е за ЕДНО лице и вклучува:

(важи за сместување од 6 јули до 23 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба / студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Надворешен базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

* Сместувањето е во двокреветна соба или студио. Студиото располага со минимум 3 возрасни лица.

Хотелот располага со двокреветни соби и студиа, сите опремени со клима, плазма телевизори, мали фрижидери, телефон, купатило, балкон со маса и столчиња.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, при сместени две лица во двокреветна соба или минимум три лица во студио.
 • Деца до 2.99 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 3 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 4 € на ден.
 • Деца над 12 години и трето возрасно лице на дополнителен кревет плаќаат 80% од цената.
 • Валидност на ваучерот: од 25 јуни до 18 септември 2020 година.
 • Неопходна е предрезервација на тел: +359 884/730 700.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација на тел: +359 884/730 700.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Јантра

Хотел Јантра
Хотел Јантра
Сончев брег 8240, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotelyantra.com

 

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Јантра***, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.06.2020 до 18.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.