Одмор на Црно море во Несебар - Куќа за гости Стариот орев, Несебар

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар (20 јуни до 20 јули)

Цена: 632 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар (21 јули до 21 август)

Цена: 790 ден.
Купете
Валидност 19.06.2021 - 21.08.2021
Цена на човек/ден 632 - 790 ден.ден/ човек
Местоположба Несебър
Купени 12 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 3 години се сместуваат бесплатно без да користат дополнителен кревет или со 30% попуст од цената доколку се на дополнителен кревет.
 • Деца од 3 до 12 на дополнителен кревет се сместува со попуст од 30%.
 • Трет возрасен на дополнителен креветсе сместува со попуст од 30%.
 • Домашни миленици се дозволени со претходна нарачка.
 • Паркинг- со претходна нарачка.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до 21 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 887/80 10 91.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 887/80 10 91.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Несебар, Р. Бугарија
ул. Г.С.Раковски 12
Тел: +359 887/ 80 10 91
Е-майл: n[email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Куќа за гости „Стариот орев”

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар (20 јуни до 20 јули)

Цена: 632 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар (21 јули до 21 август)

Цена: 790 ден.
Купете
Валидност 19.06.2021 - 21.08.2021
Цена на човек/ден 632 - 790 ден.ден/ човек
Местоположба Несебър
Купени 12 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 3 години се сместуваат бесплатно без да користат дополнителен кревет или со 30% попуст од цената доколку се на дополнителен кревет.
 • Деца од 3 до 12 на дополнителен кревет се сместува со попуст од 30%.
 • Трет возрасен на дополнителен креветсе сместува со попуст од 30%.
 • Домашни миленици се дозволени со претходна нарачка.
 • Паркинг- со претходна нарачка.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до 21 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 887/80 10 91.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 887/80 10 91.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Несебар, Р. Бугарија
ул. Г.С.Раковски 12
Тел: +359 887/ 80 10 91
Е-майл: n[email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Куќа за гости „Стариот орев”

Куќа за гости „Стариот орев“ се наоѓа во новиот дел на Несебар, нуди соби, апартмани и студија за релаксација.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 632 денари (10  €)
важи за сместување од 20 јуни до 20 јули
ВИП ваучерот е за ЕДНO лицe и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба, студио или апартман
 • Wi-Fi интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 790 денари (13  €)
важи за сместување од 
21 јули до 21 август
ВИП ваучерот е за ЕДНO лицe и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба, студио или апартман
 • Wi-Fi интернет

Сите соби имаат клима уред, тераса, wi-fi, фрижидер, ТВ, простор за пеглање, кујна.. Собите се пространи и светли. Основата е по големи поправки. Куќата има двор со многу зеленило и летна градина, што ја користат гостите. Бесплатно место за паркирање обезбедено по претходна нарачка. Со многу добра локација, близу до плажата на 5-7 минути пешачење, центарот, трговската улица, баровите, рестораните, супермаркет, игралиште, стариот град Несебар. Добредојдовте да се опуштите во домашна атмосфера и комфор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 3 години се сместуваат бесплатно без да користат дополнителен кревет или со 30% попуст од цената доколку се на дополнителен кревет.
 • Деца од 3 до 12 на дополнителен кревет се сместува со попуст од 30%.
 • Трет возрасен на дополнителен креветсе сместува со попуст од 30%.
 • Домашни миленици се дозволени со претходна нарачка.
 • Паркинг- со претходна нарачка.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до 21 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на тел: +359 887/80 10 91.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 887/80 10 91.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Стариот орев, Несебар

Несебар, Р. Бугарија
ул. Г.С.Раковски 12
Тел: +359 887/ 80 10 91
Е-майл: n[email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од Куќа за гости „Стариот орев”

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.06.2021 до 21.08.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.