Летување во Сончев брег - Апартхотел Магнолија Гарден

Еднодневен пакет за двајца во апартман во Апарт хотел Магнолија гарден Сончев брегАпарт хотел Магнолија Гарден се наоѓа во Сончев брег, на околу десетина минути пешачење од плажите на Црно море. Хотелот нуди сместување во елегантни апартмани со една спална и две спални соби. Мебелот е модерен, становите имаат удобности како што се LCD телевизор, клима уред, опремена кујна и трпезарија. Безжичен интернет е достапен во општите делови на комплексот. Бесплатен паркинг е достапен пред хотелот. Гостите можат да се уюижаат во надворешниот базен на хотелот и да уживаат во пијалок во шармантната ориентална атмосфера на барот на комплексот. Дополнителни услуги како што се перење и сеф се достапни со минимална доплата. Совршената локација на хотелот ви овозможува брз пристап до сите важни и интересни места во Сончев брег- Аквапаркот е на 600 метри и центарот на 900 метри од хотелот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1896 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:
(важи за сместување од 20 јуни до 10 јули и од 25 август до 30 септември)

 • Едно ноќевање во еднособен апартман (2 + 2)
 • Бесплатно сместување за дете до 11,99 години.
 • Сезонски надворешен базен и чадор
 • Лежалка за сонце во пространа градина
 • Детско катче
 • Интернет во општите делови на комплексот
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2528 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА и вклучува:
(важи за сместување од 11 јули до 24 август)

 • Едно ноќевање во еднособен апартман (2 + 2)
 • Бесплатно сместување за дете до 11,99 години.
 • Сезонски надворешен базен и чадор
 • Лежалка за сонце во пространа градина
 • Детско катче
 • Интернет во општите делови на комплексот
 • Паркинг

Апартманите имаат микробранова, фрижидер, шпорет, прибори, трпезарија, софа кревет, кабловска телевизија, интернет, клима, балкон со поглед на базен / парк, фен, фен, пегла, крпи, бања и тоалет.
Максимален капацитет за сместување во апартман до 4 лица.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за изнајмување апартман.
 • Трето возрасно лице и четврто лице плаќаат 5 € на ден.
 • Сите доплати се на лице место во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Пред да набавите ваучер, проверете за слободни места на телефон: +359 893 73 07 07 или [email protected].
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 893 73 07 07 или [email protected].
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Магнолија Гарден

Апартхотел Магнолија Гарден
Хотел Магнолија Гарден
Сончев брег 8240, Р. Бугарија
Тел.: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Магнолија Гарден Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.06.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.