СПА Рехабилитација на Црно море во Нес - МЦ "Месемврија" - "Естреа"

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + медицински преглед и 4 процедури во МЦ "Месемврија" - "Естреа"МЦ "Месемврија" - Естреа се наоѓа во новиот град во Несебар, на 1,3 километри од Стариот Несебар и на 2,5 километри од аквапарк Аква Парадајс. Хотелот има ресторан и сопствен паркинг.

Комплексна здравствена услуга во медицински центар Месемврија– терапија и рехабилитација со најдобрата апаратура во Европа:
*Следење на срцето на пациентот за време на рехабилитација (срцето е мускул). Индивидуална програма и постигнување на максимално брз ефект
*Престој во потполно реновирана зграда, на самата плажа на Црно море
*Кардиоследење - 24h online

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2654 денари (43 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот до 31 мај и от 01 октомври до 30 декември)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок 
 • Еден ручек 
 • Една вечера 
 • Медицински преглед од специјалист
 • 4 рехабилитациони процедури дневно
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3255 денари (53 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 01 до 30 јуни)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Медицински преглед од специјалист
 • 4 рехабилитациони процедури дневно
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3539  денари (57 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 01 јули до 31 август)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Медицински преглед од специјалист
 • 4 рехабилитациони процедури дневно
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3255 денари (53 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 01 до 30 септември 2020 г.)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Едeн појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Медицински преглед од специјалист
 • 4 рехабилитациони процедури дневно

Секоја соба располага со телевизор со рамен екран. Од некои од просториите се открива неверојатна панорама кон Црно море, од други кон градината на комплексот. Сите соби располагаат со сопствена бања со туш. МЦ "Месемврија" - "Естреа" за своите гости предлага бесплатен Wi-Fi интернет.

Секоја соба располага со телевизор со рамен екран. Од некои од просториите се открива неверојатна панорама кон Црно море, од други кон градината на комплексот. Сите соби располагаат со сопствена бања со туш. МЦ "Месемврија" - "Естреа" за своите гости предлага бесплатен Wi-Fi интернет.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се изјави пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Дете до 6.99 години се сместува бесплатно на дополнително легло.
 • За дете од 7 до 14 години се плаќа 50% од цената на ваучерот на рецепцијата во хотелот.
 • За единечно сместување се купува ваучер и се доплаќа +50% од цената на пакетот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 878/62 28 88.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 875/ 32 29 22.
 • Валидност на ваучер: од 02 февруари до 30 декември 2022 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

МЦ "Месемврија" - "Естреа"

МЦ "Месемврија" - "Естреа"
Ул. Перла №20
Несебaр
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од МЦ "Месембрија" - "Естреа" 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 02.02.2022 до 30.12.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.