Одмор вo Сoнчев брeг - Комплекс Јасен, Сончев брег

Пакети сo еднo, три или пет ноќевања за до шест лица во Комплекс Јасен***, Сончев брегКомплекс за одмор "Јасен" е лоциран на 70 метри од прекрасните песочни плажи во најголемото бугарско одморалиште Сончев Брег и на 5 мин. пешачење од центарот на летувалиштето. Ви предлагаме апартмани под наем за Вашиот летен одмор. Сите се климатизирани и модерно опремени, подготвени да ги пречекаат своите гости. Опкружен со зеленило, изграден на површина од 12.500 м2 одмор комплекс "Јасен" е најдобар избор за Вашиот незаборавен одмор на бугарското крајбрежје на Црното Море.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 2528 денари (41 €)
Ваучерот е за до шест лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во апартман
 • Корисртење на надворешен базен со лежалки и чадори
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 6162 денари (100 €)
Ваучерот е за до четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман со една спална
 • Корисртење на надворешен базен со лежалки и чадори
 • 9% ДДВ и туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 15168 денари (246 €)
Ваучерот е за до шест лица и вклучува:

 • Три ноќевања во луксузен апартманан со три спални
 • Корисртење на надворешен базен со лежалки и чадори
 • 9% ДДВ и туристичка такса

Сите апартмани се климатизирани и имаат кујна и балкон. Wi-Fi пристап е достапен во секој апартман со доплата.
Во комплексот има супермаркет и ресторан кадешто се служи вкусна бугарска и интернационална кујна. Во рамките на една кратка прошетка ќе најдете неколку ресторани и барови.
Плиток базен и детско игралиште се предвидени за најмалите. Разни екскурзии може да се резервира на рецепција.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 24 август до 30 септември 2018 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/580 235.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 888/580 235.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Јасен, Сончев брег

Комплекс Јасен, Сончев брег
Р. Бугарија;  к.к. Сончев Брег - Исток
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Јасен, Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 24.08.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.