All Inclusive Летување во Сончев брег - Хотел Cook's Club Sunny Beach

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брегХотел Cook's Club Sunny Beach - Adults Only има внатрешен и надворешен базен со лежалки и нуди сместување во Сончев Брег, на 400 метри од плажите на Црно море. Хотелот предлага различни локални и меѓународни или вегански јадења во рестораните на комплексот, а гостите можат да уживаат во свеж сок или коктел во барот.

Хотелот не сместува гости под 16 години!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2402 денари (39 €)
(Важи за периодот од 20 јуни до 04 јули и од 26 август до 8 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон парк
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, лежалка и чадор
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Wi-Fi интернет
 • Рано сместување (при можност)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2465 денари (40 €)
(Важи за периодот од 20 јуни до 04 јули и од 26 август до 8 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалка и чадор
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Wi-Fi интернет
 • Рано сместување (при можност)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3128 денари (50 €)
(Важи за периодот од 05 јули до 25 август)
ВИП ваучерот е за едно лице при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон парк
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалка и чадор
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Wi-Fi интернет
 • Рано сместување (при можност)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3223 денари (52 €)
(Важи за периодот од 05 јули до 25 август)
ВИП ваучерот е за едно лице при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалка и чадор
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Wi-Fi интернет
 • Рано сместување (при можност)

* Паркингот е ограничено и е со доплата!

* Капацитет на просториите:
Двокреветна соба: 2 + 0 или 3 + 0

Хотелот располага со 428 соби во две згради - двокреветни соби со поглед кон парк и градина, студиа, апартмани и единечни соби.
Секоја соба во хотелот има балкон и е опремена со клима уред и телевизор со рамен екран со кабложска телевизија. Исто така има и фрижидер и приватна бања со туш и фен. Со депозит  се предлагаат услуги како пеглање, бањарки за базен или за плажа, и електричен бокал за топла вода.
Комплексот располага со сауна, фитнес центар и 24-часовна рецепција на лице место. Бесплатeн WiFi е достапна насекаде. Аеродромот шатл и изнајмување на автомобили се достапни на барање со доплата. Гостите можат да се релаксираат во градината на хотелот.
Античкиот град Несебар може да се посети брзо со автомобил, а центарот на Сончев Брег е 3 километри. Плажата Cacao beach на само е 500 метри од комплексот, а аквапаркот е оддалечен 4 км.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за минимален престој од две ноќевања.
 • Ваучерот важи за едно лице, при минимум сместени двајца возрасни.
 • Максималното сместување е 2 + 0 или 3 + 0 во двокреветна просторија!
 • Трето возрасно лице сместено во двокреветна соба користи попуст од 30% од вредноста на пакетот за возрасни.
 • Третото возрасно лице сместено во апартман купува ваучер.
 • Сите долати се вршат на лице место, на рецепцијата, по пријавувањето во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до 9 септември 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, направете предрезервација на телефон: +359 888/12 20 29.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на вашиот ваучер по телефон: 0888/12 20 29.
 • Погледнете ги сите услови и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Cook's Club Sunny Beach

8240 Сончев брег, Р. Бугарија
Тел:+******
Моб:+359 ******
Мail: [email protected]

Website: www.cooksclub.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Cook's Club****, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.06.2020 до 20.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.