All inclusive летување во Сончев брег - Хотел "Тиа Марија"

Пакет на база All inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брегHotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот.
Модерниот имот е на удобно растојание до плажите и до центарот на летувалиштето. Забaвувајте се во многуте дискотеки, барови и пабови во близина. За вашиот комфор, исто така во близина има голем супермаркет.

 

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 2038 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен, чадор и лежалки
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

За сместување во петок и сабота се доплаќа 5 € по човек на ден!

Сончев брег е место за забава за млади, на кои им нудиме студиа и апартмани. Сите соби на хотелот Тиа Мариа се со клима уред, фрижидер и телевизор.
Мебелот во хотелот е направено од дизајнери кои вложиле чувство за убавина и комфор.
Базен, лежалки и чадори се достапни бесплатно на гостите на хотелот.
Ресторанот на хотел Тиа Марија нуди појадок и вечера на шведска маса со богато мени на достапни цени.
Хотел Тиа Мариа Сончев Брет се наоѓа во непосредна близина на супермаркет Перла и дискотека Мултиплејс, а исто така до автобуската станица Арда.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни за минимум 2 ноќевања. За сместување во петок и сабота се доплаќа 5 € по човек на ден!
 • Доплата на рецепција (на база на избраниот пакет):
 • Едно дете до 11.99 год. возраст се сместува бесплатно на дополнително легло на база ноќевање со појадок. За All Inclusive се доплаќа 8 € на ден.
 • За второ дете се доплаќа на рецепција 50% од вредноста на избраниот пакет + 8 € на ден.
 • За трет возрасен се доплаќа 80% од вредноста на избраниот пакет.
 • Доплата за сместување во луксузна соба - 5 € на ден.
 • За сместување во апартман се нарачуваат три ваучери на ден + доплата од 50% од цената на пакетот. 
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359885 63 63 53.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 05 септември 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Тиа Марија"

Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.tiamaria.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Тиа Марија"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2021 до 05.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Појадок 07:30 – 10:00 (шведска маса вклучува: кафе чај, млеко мин.вода, сокове)
Show Cooking (во определени денови )
Ручек 12:00 – 13 00 (шведска маса вклучува: голем избор од предјадења, основни јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци,наливно пиво и вино(црвено и бело)
Show Cooking (во определени денови )
Вечера 18:00-20:00 (шведска маса вклучува : голем избор от предјадења, основни  јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, наливно пиво и вино(црвено и бело)
Show Cooking (во определени денови )

 

Пијалоци:
-топли пијалоци 07:30-20:00  (кафе , чај и млеко)
Безалкохолни пијалоци 10:00-22:00
Наливно пиво : 10:00-22:00
Природни сокови и минерална вода 10:00-22:00 (диспенсер)
Диетален сок 10:00-22:00 (диспенсер)
Вино : 10:00-22:00 (црвено и бело)
Бугарски алкохолни пијалоци10:00-22:00
Коктели  10:00-22:00
Скрежина (замрзнат сок) 10:00-22:00
*ПИЈАЛОЦИТЕ СЕ СЕРВИРААТ ВО ЛОБИ БАРОТ

 

Сладолед  15:00- 17:00 (Понеделник , Среда и Петок)
Скрежина микс 15:00-17:00
Сендвичи 15:00-17:00
Мини бургери  и пица 15:00-17:00 (Вторник,четвърток и Сабота)
Слатки 15:00-17:00

 

*Гостите кои се по програма ALL INCLUSIVE се должни да носат all inclusive гривни
*Услуги со допълнителна доплата : странски алкохолни и безалкохолни пијалоци,фреш
Тематско бифе 7 дни во неделата на бугарска, мексиканска, италијанска, азиска, ориенталска, љубовна и морска кујна
Детско бифе за време на појадок
Суви пакети храна за екскурзии, рано заминување и касно пристигнување
Ресторанот се посетува во пристојна облека
Не е дозволено изнесувањето на храна и пијалоци од ресторанот