All Inclusive летување на Црно море во Сончев брег - Хотел Палма, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег (од 23 мај и 14 јуни и 10 до 30 септември)

Цена: 1627 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег (од 15 до 30 јуни и од 29 август до 09 септември)

Цена: 2259 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег (од 01 јули до 28 август

Цена: 2639 ден.
Купете
Валидност 23.05.2022 - 30.09.2022
Цена на човек/ден 1627.4 - 2638.6 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице за двојно сместување.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно. Детско креветче - 2 € дневно.
 • Двајца возрасни + дете до 11,99 години - детето е бесплатно.
 • За второ дете на возраст од 2 - 12 години 50% од вредноста на ваучерот се доплаќа на рецепција, според избраната опција.
 • Трет возрасен, сместен на дополнително легло, плаќа 70% од вредноста на ваучерот на рецепција, по одбраната опција.
 • Еден возрасен + едно дете до 12 години. - се купува 1 ваучер и се доплаќа 50% од вредноста на рецепција.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот, а собите се ослободуваат до 12:00 часот.
 • Домашни миленици се дозволени бесплатно во хотелот, а клиентите можат да се сместат на првиот кат, во близина на градината, доколку е можно.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 23 мај до 30 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот, пред купување на ваучер, на телефон: +359 87/233 320.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Видете ги сите Услови и правила.

Хотел Палма, Р. Бугарија
Сончев брег
Тел: +359 
887/ 233 320
E-mail: [email protected]
Website: www.palmabg.comВИП Понудата за Црно море 2022 е предоставена от Хотел Палма, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег (од 23 мај и 14 јуни и 10 до 30 септември)

Цена: 1627 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег (од 15 до 30 јуни и од 29 август до 09 септември)

Цена: 2259 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег (од 01 јули до 28 август

Цена: 2639 ден.
Купете
Валидност 23.05.2022 - 30.09.2022
Цена на човек/ден 1627.4 - 2638.6 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице за двојно сместување.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно. Детско креветче - 2 € дневно.
 • Двајца возрасни + дете до 11,99 години - детето е бесплатно.
 • За второ дете на возраст од 2 - 12 години 50% од вредноста на ваучерот се доплаќа на рецепција, според избраната опција.
 • Трет возрасен, сместен на дополнително легло, плаќа 70% од вредноста на ваучерот на рецепција, по одбраната опција.
 • Еден возрасен + едно дете до 12 години. - се купува 1 ваучер и се доплаќа 50% од вредноста на рецепција.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот, а собите се ослободуваат до 12:00 часот.
 • Домашни миленици се дозволени бесплатно во хотелот, а клиентите можат да се сместат на првиот кат, во близина на градината, доколку е можно.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 23 мај до 30 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот, пред купување на ваучер, на телефон: +359 87/233 320.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Видете ги сите Услови и правила.

Хотел Палма, Р. Бугарија
Сончев брег
Тел: +359 
887/ 233 320
E-mail: [email protected]
Website: www.palmabg.comВИП Понудата за Црно море 2022 е предоставена от Хотел Палма, Сончев брег

Хотел Палма се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег и пречекува гости од јуни 2005 година. Во близина на хотелот има банка, поликлиника, аптека и автобуска станица за античкиот архитектонски град Несебар, одморалиштето село Свети Влас и одморалиштето Елените. Се наоѓа во близина на центарот и на 200 метри од плажите, за вас во хотелот создадовме идеални услови за целосен и незаборавен одмор на Црно море!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1627 денари (26 €)
Важи за престој помеѓу 23 мај и 14 јуни и 10 до 30 септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, лежалки и чадори покрај базенот 
 • Детско катче
 • Бадминтон и пинг-понг
 • Фитнес
 • Безжичен интернет пристап
 • Паркинг (до исцрпување на местата)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2259 денари (36 €)
Важи за престој помеѓу 
15 до 30 јуни и од 29 август до 09  септември
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, лежалки и чадори покрај базенот
 • Детско катче
 • Бадминтон и пинг-понг
 • Фитнес
 • Безжичен интернет пристап
 • Паркинг (до исцрпување на местата)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2639 денари (43 €)
Важи за престој помеѓу 01 јули до 28 август
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Еднo ноќeвање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, лежалки и чадори покрај базенот
 • Детско катче
 • Бадминтон и пинг-понг
 • Фитнес
 • Безжичен интернет пристап
 • Паркинг (до исцрпување на местата)

Нудиме 78 соби / 50 двокреветни, 20 трокреветни и 8 апартмани со удобен ресторан со пространа летна тераса, коктел бар, надворешен базен, детско игралиште, детски базен и паркинг, обезбедување и видео надзор.
Има 8 двокреветни соби, 27 луксузни двокреветни и 2 апартмани. Двојните делукс соби се пространи со софа кревет кој може да се користи како дополнителен кревет, погоден за семејство со две деца. Собите во хотелот се комфорни, модерно опремени и елегантно, имаме обезбедено клима, мини бар, кабловска телевизија, бања, тоалет и тераса.
Место за одмор и релаксација е надворешниот базен, каде што обезбедивме бесплатни чадори и лежалки, за нашите најмали гости има посебен - детски базен и игралиште. Утринското кафе можете да го испиете во нашиот бар, каде што ќе ви понудиме и егзотични коктели, свежи сокови и разни освежителни пијалоци, а навечер ќе се сретнете со пријателите на добар пијалок.
Повелете во удобниот ресторан, нудиме појадок на шведска маса, специјалитети, јадења од бугарската традиционална и европска кујна, алкохолни и безалкохолни пијалоци.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице за двојно сместување.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно. Детско креветче - 2 € дневно.
 • Двајца возрасни + дете до 11,99 години - детето е бесплатно.
 • За второ дете на возраст од 2 - 12 години 50% од вредноста на ваучерот се доплаќа на рецепција, според избраната опција.
 • Трет возрасен, сместен на дополнително легло, плаќа 70% од вредноста на ваучерот на рецепција, по одбраната опција.
 • Еден возрасен + едно дете до 12 години. - се купува 1 ваучер и се доплаќа 50% од вредноста на рецепција.
 • Пријавувањето во хотелот е после 14:00 часот, а собите се ослободуваат до 12:00 часот.
 • Домашни миленици се дозволени бесплатно во хотелот, а клиентите можат да се сместат на првиот кат, во близина на градината, доколку е можно.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 23 мај до 30 септември 2022 година.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот, пред купување на ваучер, на телефон: +359 87/233 320.
 • Откажување и промена на резервацијата, без казна, е можно во рок од 1 месец од датумот на сместување!
 • По овој период се наплаќа казна во висина на депозитот или 30% од износот на резервацијата.
 • Во случај на позитивен PCR или антиген тест, нема да се наплаќа казна!
 • Видете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Палма, Сончев брег

Хотел Палма, Р. Бугарија
Сончев брег
Тел: +359 
887/ 233 320
E-mail: [email protected]
Website: www.palmabg.comВИП Понудата за Црно море 2022 е предоставена от Хотел Палма, Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 23.05.2022 до 30.09.2022
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.